Skip to main content

Topic: skola letenja-retro (Read 17787 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: skola letenja-retro

Reply #15
Kolega Saraga !
Uz dužno poštovanje vama i nadasve kolegi Rukli ,usudio bi se nadovezati da ste (vjerovatno nehotice) zaboravili spomenuti da je kolega Rukla i vrsni expert za helikoptere!
Lijep pozdrav !

Slažem se s Robijem Kad se odlučim na helikopter prvi let sigurno leti Rukla.

P,K
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: skola letenja-retro

Reply #16
uz duzno postovanje svi kolegama,kad bi pisali sve dobrro o rukljljljicu to bi bila knjiga postanka. 8)

Odg: skola letenja-retro

Reply #17
evo i moj kratak odgovor... procijenio sam da se radi o nekome tko voli ofrlje dijeliti komentare o drugim ljudima iz tko zna kojih razloga... a onda sam pogledao rukline postove...  slazem se da osoba koja je i sama dala doprinos necemu ima pravo imati misljenje o tome cemu je doprinos dao... ja sam iz posta procitao sto je pisalo, ne znajuci da se radi o zezanciji... jednostavno ne volim kad se bilo koga omalovazava, zao bi mi bilo da netko pausalno ima nesto protiv covjeka koji me uveo u svijet modelarstva... pa sam zato i reagirao... u postu ima samo jedan emoticon, i to onaj tuzni... pa sam pretpostavljao da je rukla mrtav ozbiljan... nazalost, nemam toliko slobodnog vremena da odem na livadu, a kamoli da poznajem sve ljude pa makar oni bili i ruklinog kalibra...

zato se ispricavam ako sam bilo koga uvrijedio, ali sam ovo protumacio kao klasicno modelarsko prepucavanje o tome tko je bolji, tko ima duzeg, i ciji se vise penje... a toga mi je lagano preko glave... kao da nas ima 10000 modelara pa jedan manje nista ne znaci...

return of Spadalica!!!
http://www.rc-book.com/hr/user/dabeast
za pregled profila potrebno je otvoriti profil na
http://www.rc-book.com/

Odg: skola letenja-retro

Reply #18
Dakle, nadam se da sam dovoljno jasno napisao post...  :)  ne bih volio bilo kakvo prepucavanje oko toga... pogrijesio sam u procjeni znacenja posta i ispricavam se...
return of Spadalica!!!
http://www.rc-book.com/hr/user/dabeast
za pregled profila potrebno je otvoriti profil na
http://www.rc-book.com/

Odg: skola letenja-retro

Reply #19
Ma prijatelju to je jedna velika zajebancija među nama modelarima !Nema tu nikakve vređaone ! A Rukla ??????????????????pa on je naš Tata !I mi ga jako volimo ,jel tak Kolega Saraga !?


Odg: skola letenja-retro

Reply #21
tata ,al ne placa alimentaciju. ;D
nemojte se zezat na miljcev racun jer ce vas dabeast sredit. :D
p.s. jako je vezan za njega. ;D
 
pozdrav bratu robiju. ;)


Odg: skola letenja-retro

Reply #23
koji ti se ruklin post najvise dojmio?
di su ti postovi sto si citao ,da i ja procitam.nemrem naci ni jedan. ;D

Odg: skola letenja-retro

Reply #24
Kolega Saraga !
Sjetite si starog fly freaka ! i silnih poučnih postova od Tate !Koliko nas je na pravi put izveo ???hm ...kad promislim NAS SVE !
Svi smo mi TATA
Volio bi da se očituje velepoštovani kolega devastator !??

Odg: skola letenja-retro

Reply #25
S ponosom predstavljam svima koji neznaju tko je Tata!(PAPI)
yak 54 seagull

Odg: skola letenja-retro

Reply #26

predlazem da ga zovemo papi. ;D

Odg: skola letenja-retro

Reply #27
Kolega Saraga !
Sjetite si starog fly freaka ! i silnih poučnih postova od Tate !Koliko nas je na pravi put izveo ???hm ...kad promislim NAS SVE !
Svi smo mi TATA
Volio bi da se očituje velepoštovani kolega devastator !??

ali kolega debeast kaze da nije znao za tatu ruklu.sad kaze da je citao njegove postove.GDJE ?
stari flyfreak ne radi.
sigurno mu je rukla tata pa se sad folira,opet previse je stao na miljcevu stranu.da nije miljac tata.tu vise neznas ko koga.
opet mi je cudno sto su obavezne kratke hlacice u skoli letenja u prirodi----- ???
 

Odg: skola letenja-retro

Reply #28
Kolega Saraga !
bitno da nisu bile VRUČE hlačice !
PAPI  je tako slatko i kad vizualiziram lik dođe mi da pustim suzu!
PAPI VOLIMO TE !!!

Odg: skola letenja-retro

Reply #29
"Tko preživi ovu godinu , iduću je najebo“[/][/]
ko leti visoko , nisko padne