Skip to main content

Topic: zvucni zid (Read 9904 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: zvucni zid

Reply #30
Dobro je jedan Citalac napisao,

"Kakvog smisla ima  odrzavati tu staru Ragu "

poz. Iv

E Jovane povraća mi se od tvojih postova. Šta se, jebote, hvališ s tom Švabijom i Ajovom kad si obični dotepenec? Koliko puta su ti već rekli, pokaži svoj rad a ne da samo pišeš uvredljive postove usmjerene prema Hrvatima i Hrvatskoj. Daj konačno slike svojih modela, jer za mene ti nisi napravio ni jedan model do sad.

Odg: zvucni zid

Reply #31
stare rage su ponos naseg neba. ja bi ih sacuvao i nakon nabavke novih, ipak su sudjelovali u bitkama domovinskog rata i prvi su nadzvucni zrakoplovi koje je RH ikad imala.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: zvucni zid

Reply #32
Dobro je jedan Citalac napisao,

"Kakvog smisla ima  odrzavati tu staru Ragu "

poz. Iv

E Jovane povraća mi se od tvojih postova. Šta se, jebote, hvališ s tom Švabijom i Ajovom kad si obični dotepenec? Koliko puta su ti već rekli, pokaži svoj rad a ne da samo pišeš uvredljive postove usmjerene prema Hrvatima i Hrvatskoj. Daj konačno slike svojih modela, jer za mene ti nisi napravio ni jedan model do sad.

Inace ne odgovaram na ovakove komentare ali tebe cu ipak pocastiti odgovorom,
ti si nesto posebno!

prenio sam samo sto je jedan citalac napisao u Novinama i mnogi su mu pozitivno odgovorili,

sto se Modelarstva tice,
moram ti reci da dok sam ja u Slobodnoletecim Kategorijama (tada su RC bili rijetkost na nasim Prostorima) na tekmama sirom Jugoslavije bio medju prvima
ti si JEDAN GRAH-PASULJ  DVA PUTA JEO  

Poz.Iv

Odg: zvucni zid

Reply #33
Ajd prestanite se više prepucavati po ovom forumu, što idemo dalje to ima sve više pljuvanja, a sve manje modelarstva. Suzdržite se, molim vas.

Natrag na temu:

Gledao na Discovery-ju "top 10 fighter airplanes", i naravno, bio je MIG-21. Kažu da je to najbrojniji lovački avion na svijetu - dosad proizveden u preko 10 000 primjeraka. I vrhunac - interjvuiraju starog Rumunjskog pilota 21-ce, i kaže lik "uh kako je to bio super avion, ma to je bila raketa....Išao je preko 2 maha, ali si trebao biti oprezan - ako bi npr. radio roll s više od 90 stupnjeva/s, otišao bi u autorotaciju, koju je jako teško bilo zaustaviti" :D:D:D

zakon.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: zvucni zid

Reply #34
Ajd prestanite se više prepucavati po ovom forumu, što idemo dalje to ima sve više pljuvanja, a sve manje modelarstva. Suzdržite se, molim vas.

Natrag na temu:

Gledao na Discovery-ju "top 10 fighter airplanes", i naravno, bio je MIG-21. Kažu da je to najbrojniji lovački avion na svijetu - dosad proizveden u preko 10 000 primjeraka. I vrhunac - interjvuiraju starog Rumunjskog pilota 21-ce, i kaže lik "uh kako je to bio super avion, ma to je bila raketa....Išao je preko 2 maha, ali si trebao biti oprezan - ako bi npr. radio roll s više od 90 stupnjeva/s, otišao bi u autorotaciju, koju je jako teško bilo zaustaviti" :D:D:D

zakon.

Eh da ih je vise ovakovih kao sto si ti
i ja sam ovdje SAMO zbog Modelarstva dok pojedini ???

Poz. Iv


Odg: zvucni zid

Reply #36
je je, nas i rusa 300 milijona :D
struja zakon, nitro USTAV