Skip to main content

Topic: Kako prolazi carinu ? (Read 2166 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako prolazi carinu ?

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9042__Hobby_King_2_4Ghz_6Ch_Tx_Rx_V2_Mode_2_.html


, s poštarinom dođe oko 250 kn  , što je sa ce certifikatom dal ga traže ili ne , carina pošto je 250 kn ??? ???

Kakva  su iskustva ?  (znam da je znala proči bez carine ali interesira me večina slučajeva ) ?

Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Re: Kako prolazi carinu ?

Reply #1
Nebu tako veliki paket prošao

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #2
I carine na igracke i modele nema.
A ne treba ti ni dozvola za stanice vise.


Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #3
pod carnu sam mislio 25 %  , ma nije mi do 100 kn već ciganjnje s carinicima ...

do 300 kn preko pošte bez pdv ili nisam upravu ?
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #4
Do 160

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #5
160 Kn, ali samo ako salje privatna osoba privatnoj.

Ako salje online shop onda od 0 Kn na dalje.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #6
Ja sam nedugo naručio kolegi Turnigy 9x.
Došlo na kućnu adresu već ocarinjeno, znaju oni odakle se te stvari kupuju i koliko koštaju, pa sami pogledaju na web.
A toliko je već ljudi to naručivalo...pa znaju koliko se naplati.
Eto, nisu mi slali ono sranje od pisma za 10 kn.
260 kn platio poštaru i mir (40 kn pošti jer šalju HP ekspresom nakon carinjenja).
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #7
160 Kn, ali samo ako salje privatna osoba privatnoj.

Ako salje online shop onda od 0 Kn na dalje.

Netočno,
300kn je privatna osoba privatnoj što je teže dokazat pa ne prolazi,
160kn ili preciznije €22 za sve ostalo.

Odg: Kako prolazi carinu ?

Reply #8
dajte čovjeku konkretan odgovor.

stanica 25$
shipping (neznam koliko ce ti naplatiti kinezi-recimo) 20$

to ce reci 45$ i na to racunas carinu od oko 100kn i recimo sim tam pokoja kuna za gladnog linića i to je to uglavnom.

jel naravno placas carinu i na postarinu..jel..sve je uracunato da nam politicari slucajno gladni nebi ostali ;)

znaci racunaj sa cca 400kn da ti je stanica doma..naravno, nemoj traziti na tu malu cifru smanjenje racuna pa ti mozda sv eoproste i posalju stanicu gratis doma jer je jeftina.

eto,to je to :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.