Skip to main content

Topic: i ja bi ovako lomio (Read 1925 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: i ja bi ovako lomio

Reply #1
kad se jednog dana odlucim za helic ja nebi ovak lomio. nikada. no prvo moram ulovit zlatnu zabu da mi ispuni tu zelju jer inace bu to bil skup hobi..a kao s avijunima nije  :D :D :D


zanimljivo je recimo ovo pogledat. pa razmislit kada se sljedeci put okupe heli letaci i njihovi gledaoci kolika je sigurna udaljenost gledanja...kada vidis do kuda sve lete razbijeni komadici helica i kojom brzinom  ??? brrr
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: i ja bi ovako lomio

Reply #2
ne mr
zanimljivo je recimo ovo pogledat. pa razmislit kada se sljedeci put okupe heli letaci i njihovi gledaoci kolika je sigurna udaljenost gledanja...kada vidis do kuda sve lete razbijeni komadici helica i kojom brzinom  ??? brrr

ne mora se ni razbiti helić da budeš u opasnosti...
mali podsjetnik,
http://www.flyfreak.net/moj-hangar-i-snimke-letenja/helic-ispucava-elise-must-see/msg37777/#msg37777


zato sam i u zadnjem filmiću rekao: nemoj baš u razini glava, sjećaš se kada je... odi malo višlje
3D T-rex 550 by Jazz