Skip to main content

Topic: EDF iz Konzuma ili Mullera  (Read 3224 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

EDF iz Konzuma ili Mullera

Setup :
Motor EDF 65 mm
ESC:50 A Bec
Baterija 2200 mAh
3 serva 9gr plastična
Prednja krila su lijevo desno,a stražnji vodoravni stabilazator za gore dole,ništa posebno ali avion leti ko lud za male pare a i jednostavno ga je za prepravit u pokretnu RC letjelicu.Ovaj je koštao 99.oo KN znači jeftino,jedino malo setup košta ali za početnika sasvim ok.Par fotki i jedan video koliko sam uspio pohvatat jel smo bili sa klincima pa smo morali pazit da nam po modelima negaze a i da nepogodimo nekog.Eto i taj iz Mullera i Konzuma leti i isplati se.
VIDEO:
Edf airplane test

Odg: EDF iz Konzuma ili Mullera

Reply #1
Jedna stvar, pojačaj si malo krila s nečime jel
Kolko vidim ti se dosta save kad ideš gore s modelom nakon preleta.
Mislim da se vidi na onom zadnjem preletu. Inače sve pet :) ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: EDF iz Konzuma ili Mullera

Reply #2
Ma nek se ona savijaju,puknut neće jel od dobrog je stiropora a i nemislimo ništa jače stavljta gore da to ide ko raketa,ovo je dovoljno ;D

Odg: EDF iz Konzuma ili Mullera

Reply #3
Ma znam ali bude ti došlo do zamora materijala,kad tad ti budu pukla. Barem malo debelog širokog selotejpa bude odradilo posao.Pogledaj si flite testov glider chalange. Pogledaj ova jedrilica od Davida postupno dobiva dehidralu pa nakraju krila pucajau, mislim da bude ti se isto dogodilo ali u večem vremenskom roku.
Tak ti i moj dinamic-s, popneš ga ful gas gore i onda ide prelet od oko 100-200 km/h i kad pada vertikalno, nemreš niš s aleronima jel su postali s vremenom premekani pa tek kad usporiš možeš koristit alerone heheheh :D ;D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: EDF iz Konzuma ili Mullera

Reply #4
pozdrav! Koji ti je motor gore ?
i dali baš mora ići edf, ili bi se moglo nekako na njega sloziti
običan motor ?

Odg: EDF iz Konzuma ili Mullera

Reply #5
Nemora bit edf, pogledaj pretvorbu od red bula u drugoj temi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: EDF iz Konzuma ili Mullera

Reply #6
hvala