Skip to main content

Topic: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6? (Read 32412 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #31
kako je prošao range test?

Ja sam uspeo samo do 900m jer su poplave kod nas u Makedoniji. I to pesice. Uskoro idem autom na sportski aerodrom pa videcemo krajni domet. Neki decki su sa Turnigy I6 koja je kopija moje uspeli test na 1700m. Postiracu i link sa testom kada zavrsim.

Pozz

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #32
Evo ga link sa testom Turnigy TGY-I6 koja je ista kao i Flysky fs-i6 transmiterom.
Pogldajte link.
Decki su uspeli na 1700 metara.
Kad se sredi kod mene i ja idem da testiram krajni domet.
Ako neko pogleda video neka kaze koji software koriste momci ako mu je poznat.

Pozdrav

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #33
U APP store potraži ODMETER ili TRIPMETER ima ih koliko voliš


Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #35
Moze vase misljenje za baterije. Imam dva izbora, pa recite po vama sta je bolje..


Prvi izbor Verbatim Capacity: 2500mAh

Drugi izbor Energenie EG-BA-104 Capacity: 2600mAh


Pozz

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #36
Veceras uspeo kako tako da sednem u auto i da merim domet. Urbana sredina malo natezanja ali uspeo kada se anuliraju prepreke kao zgrade i drveca dobio sam solidnih 1442 metara. I to od prve. Pa uradio i binding na isto to rasojanje i sve proslo kako treba. Veoma zadovoljan. Inace binding veoma brz cca 1.5 sec.


Pozz

 

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #37
imam fs i6 i odlican je za pocetnike ;)
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #38
Meni flysky fs-i6 stigla prošli tjedan, carina za nju košta 130kn znači 550kn ukupno. Stanica je za početnike dobra, i mogu je slobodno preporučiti. Iznenadila me koliko je lagana pa daje osjećaj jeftinog proizvoda ali dodavanje malo tereta  u stanicu mjenja osjecaj pod rukama. Gimbali su ok, možda malo mekani po mom ukusu, prekidači se čine dobri, potenciometri su dobri ali nemaju oznaku gdje je centar ili nulti položaj tj ima na potenciometru ali nema na stanici. Trimeri i tipke su super, ekran ima pozadinsko osvjetljene i dobro se vidi po suncu. Neznam više sta reci o njoj, uglavnom stanica je vrijedi te novce!  :)

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #39
Ma sve su "kineske" stanice lagane dok ne rukneš batku u nju  ;D , poslije toga je pravi stroj...


ps, sviđa mi se domet stanice, izgleda da je dosta bolji od stock 9X.

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #40
Domet sasvim ok. Ima i dovoljno mixa. Za pocetnike i malo naprednije je super. Ja uradio nekoliko starta sa RES gliderom. Trimovanje proslo super. Telemetrija baterije isto. Jer kad letis na padinu cesto se zaboravis. Baterije u transmiteru su eg-ba-104 2600 mah koje traju cetiri leta, ukupno preko 3 casa. Jos se igram mixovima i spremam se za malo veci model F3J klase.


Pozz

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #41
Naručio za kolegu FlySky FS-i6, sad ostaje čekanje... 'ko zna koliko?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #42
Ma brzo ce, odkud si naručio? Dva, tri tjedna i tu je.
Lp,
Alex

Odg: Flysky fs-t6 vs Flysky fs-i6?

Reply #43
Iz Kine, kolega je nestrpljiv, ja imam 9x.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.