Skip to main content

Topic: Reflex XTR (Read 3351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Reflex XTR

Bok!

Da li je netko imao prilike koristiti ovaj simulator?

Čitah okolo po stranim forumima da ima najrealističniju fiziku leta, tj. da je ponašanje modela u tom simulatoru najbliže ponašanju u stvarnom svijetu.

Koji je uopće simulator preporučljiv? Koji je po vašim iskustvima dovoljno kvalitetan za vježbu?

Pozdrav

Odg: Reflex XTR

Reply #1
nisam cuo za njega jos al ja ti koristim realflight g4 sa nadogradnjom na g4.5 i odlican ti je  ;) probaj
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: Reflex XTR

Reply #2
Bok!

Imam RealFlight G4.5 i letim na njemu, izgleda dobar osim mali problem što ne mogu umiriti jeftinu E-Sky stanicu koju imam za vježbu. Heli baš naglo bježi i treba dosta truda da bi stajao na mjestu.

Trenutno je instaliran G5  ;D i baš vrtim programčić za pronalazak serijskih brojeva. Koliko brojeva ima i kojom brzinom vrti, negdje do Božića je gotov.  ::)

Pozdrav

Odg: Reflex XTR

Reply #3
imam i ja instaliran G5 ali mi treba neki jos emulator da ga instaliram i onda pokrenit tek mogu ali ga nigdje nemogu nać  ::)
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss

Odg: Reflex XTR

Reply #4
Emulator za novi G5 još ne postoji jer još nisu probijeni kodovi (barem nije postojao do prije 3 tjedna).
Na torrentu se skine programčić koji vrti kodove i tek kad se nađe par ispravnih kodova se može dovršiti emulator (biti će dodatak na Emu3.3 koji već imamo).

Ja dajem svoj obol tom naporu, nadam se da neće biti uzaludno.

Pozdrav

Odg: Reflex XTR

Reply #5
ja imam reflex ...najbolji simulator !G 4.5 je jako razvikan ali za heliče je reflex najrealniji!
Problem je kaj reflex ne dela bez originalnog interfacea pa ga baš i ne koriste puno ! preporučam !!!

Odg: Reflex XTR

Reply #6
I ja imam reflex i na njemu sam naucio letjeti helikopter!

- Meni puno bolji od G 4.5, istina ima manje parametara za podesavanje, ali puno realniji!!!

- dongle se moze nabaviti za 30tak eura kod susjeda (SLO)!
pozdrav
LP,  Chris
... gravity always wins ....