Skip to main content

Topic: P:Zagi krilo 2 metra za 5 Eura (Read 557 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

P:Zagi krilo 2 metra za 5 Eura

Prodajem izrezani i zaljepljeno Zagi krilo raspona 2 metra.Cijena 15 Eura,naravno moguć dogovor.Jedini problem dostava, jer krilo se nemože  rastaviti pa je potrebno to ako je moguće autom dostaviti ili doći po njega.Sve  ostale informacije na privatne ili na broj mobitela: 0997013366 Mario.
Ovaj manji je prodan,slika  je samo informativna,imam i elektroniku za njega ako nekome treba,uglavnom kompletnu elektroniku i elisu ako nekome treba :) :

Re: P:Zagi krilo 2 metra

Reply #1
10 Eura?Nešaljem poštom ,spojen je i prevelik,potrgat će se do odredišta ,a poštarina je veća od cijene koje sam napisao.

Re: P:Zagi krilo 2 metra za 5 Eura

Reply #2
Evo,dajem ga za simboličnih 5 Eura,samo da nestoji.Jedini uvijet,vlastiti prijevoz,nešaljem poštom.Hvala. :) Nazvati na 0997013366 Mario. Lučko-Zagreb

Re: P:Zagi krilo 2 metra

Reply #3
Imam i nešto elektronike i elisa za njega,ali to je posebno po dogovoru cijene,kad kupac vidi.Hvala.0997013366 Mario


Re: P:Zagi krilo 2 metra za 5 Eura

Reply #5
Imam i novih i starih sitnica koji su mi višak,npr:prop adapteri za slowfly elise 3.17 mm ,onda standardni adapteri za 3.17mm osovine,dođite do mene pa izaberite kaj vam treba,nakupilo mi se viška a neću trebati pa bar da nekoga urećim da nemora naručivati i tražiti okolo te sitnice koje modelarske živce znače :) :) :) :) :) . 0997013366 Mario.Nazovite me.Hvala