Skip to main content

Topic: Žiroskop za benzinca? (Read 3207 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Žiroskop za benzinca?

Bok svima!

Pošto je naš heli malo narastao, te postao benzinac, zaslužio je da dobije i novi žiroskop pošto je ovaj od pola kile Graupner piezo 2000 ( http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/graupner-rc-kreisel-gyro-system-piezo-2000-wie-neu-!!!/13044527 ) već stvarno davnih dana izašao iz mode...

E sad, više vibracija nego na elektro, na to treba obratit pozornost, što lakši za setup...

Spartan Quark?  Fatuba gy520?  gy611?  gy701 sa governorom (malo je skup...)?





Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #2
Bok,
Pa Majki na 700-tki ima quarka i radi savršeno tu mi samo nije jasan odabir serva za rep.To mi je više servo za cikliku nego za rep.
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #3
Da, to sam kupio prije, svi su takvi, na ciklici, na motoru i na repu, ma dovoljno je brz.
Ma ne bih razmišljao da je to elektro helić, ali benzinac ima puno više vibracija i od nitra, iako smo kvačilo dobili na 1,5 stotinku milimetra.

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #4
Nema vise nitko nikakav prijedlog  za žiroskop na benzinca?? :-\

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #5
Futaba 401 i peglaj. To je žiro rađen u zlatna doba nitro helića i ne smetaju mu toliko vibracije. Polovnih ima za 350-400kn. Ja imam Quark i sasvim je ok samo trebastaviti spužvice kako i piše u manualu. Zapravo imao sam jer je heli rastavljen i prodajem motor i konverziju. Na benzincu kao i na nitru će ti rep uvijek plesati i istrzavati zbog momenta motora i neizbježnog "missfire" efekta na njima ali u načelu rep ima uvijek istu poziciju i na to ćeš se odmah naviknuti. Elektro je uvijek zakopan bez plesanja osim ako ti nešto ne valja.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #6
gy 401 i 9254, nista ti bolje ne treba !

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #7
gy611?
Imam dobru ponudu, može to?

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #8
Ma brate mili 611,401,spartan,jr 770, sve radi na benzincu kao i na elektru(bitna je dobra izoliranost od vibracije)

Odg: Žiroskop za benzinca?

Reply #9
E pa frende, samo sam tebe čekao, uz tvoj blagoslov sad sam siguran!   ;)

Fala ti!