Skip to main content

Topic: Imam problema sa Youtube-om (Read 3416 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Imam problema sa Youtube-om

Situacija je ovakva.Snimak je u originalu preko 500MB s tim da sam ga ja smanjio na 110,9MB i takav je u wmv formatu,tijekom prijenosa ne radi mi nista na kompu,dakle nikakav torrent ili slicno,samo to.Obicno ga stavim da se prenosi uvece prije spavanja pa sve do sutra popodne kad se vratim s posla.Krene tako sto pise u prvih svega par posto,recimo 3posto prijenosa jos 100tinjak min preostalo pa tako dok ne dode do 34 ili jednom 82 a jednom cak 92 posto pa blokira i prikazuje jos preko 1500min preostalo i nista.Treba mi savjet ovdje drustvo,evo 15tak dana ga prenosim i nikako ga prenijeti,nista.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: Imam problema sa Youtube-om

Reply #1
prije uploada ugasi pa upali modem/ruter tako da osiguraš frišku vezu (pošto svatko od nas može imati neprekinutu vezu najduže 23h59m59sec, onda puca i dobiva novi IP)
ovako si barem osigurao da neće puknuti usred uploada...

drugo, probaj ovaj 'napredni način' preko Jave, nisam primjetio baš neku razliku, jer nisam imao problema ni sa standardnim načinom,
ali zato možda ti budeš


tu imaš i upute o formatu itd... pa probaj i to mijenjati, možda ti pomogne.
ja stavljam u H.264  8-12 Mb/s bitrate

http://www.google.com/support/youtube/bin/topic.py?hl=en&topic=16560


Odg: Imam problema sa Youtube-om

Reply #2
Zaboravio sam dodati da sam ustvari prenosio u naprednom modu,instalirao sam javu prvo naravno,ali svakako cu probati ovaj savjet i idem vec sad restartati modem.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Hvala

Reply #3
Hvala ti puno,pravi si Car.Uspio sam prenijeti,bilo je bas ono sa IP adresom,resetirao sam modem i onda poceo prenosit i evo uspio.Evo sto sam prenio
Hyperion Yak 54 180e 3D flight
Hvala puno na savjetu.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!


Odg: Imam problema sa Youtube-om

Reply #5
I još nekaj dećki kaj se tiće internet veze, dobro je da ako imate rezervni spliter za ga s vremena na vrijeme zamjenite, jer se brojač grešaka zasiti i u biti ako ga otštekaš iz mreže resetiraš ga kao i ruter

Odg: Imam problema sa Youtube-om

Reply #6
tako se upravlja avionom, bravo majstore!!! 8)