Skip to main content

Topic: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn (Read 17277 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #30
Samo kaj je na slici obican II sa bananom umjesto cijelim o-lingom tam kod swashplata. Ali ako kazes da je V2, onda super.
Iskreno nemam pojam o ćemu pričamo ovdje, heli solo 2 s hk-a je zadnja verzija koja je izašla. v2 i postoji već dugo.

prilog slika sta dobijes pise V2 na Canopyu
[attachimg=2]
HK slika pise solo II
[attachimg=1]




Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #31
Aha onda nema problema  :)

Trebali bi to ispravit, ovak je zbunjujuce...

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #32
Je zbunjujuće je. No s HK-a dobiješ zadnji solo koji je izašao.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #33
Jedan veliki :facepalm:

Odem na chat HK-a i zena mi kaze da nemaju ETA najmanje sljedeca 3 mjeseca za punjac i helic (Solo Pro V2).

Ovo za punjac mi je jos donekle logicno jer pise "Back Warehouse : 0" ali za helic pise "Back Warehouse : 300" i da dolazi za 3-4 dana. Ajme ko radi tamo.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #34
Ha, jeftina radna snaga. A i često imam osjećaj da je support tamo samo pro forme, rješavaju neke stvari tipa storno narudžbe i tome slično, ali čim je nešto ozbiljnije tu failaju (tražio sam ih declaration of conformity za HK stanicu i natezao se 2 tjedna s njima da bi mi na kraju poslali rezultate testiranja neke lijeve stanice u nekom lijevom njemačkom laboratoriju  :D)
MAK Zapad

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #35
Nadam se da ce helic doc u 2-3 dana kako su rekli (vec je proslo 2 dana odkad je u backorderu).. a za punjac sam se vec pomirio.. njega cu vjerojatno narucit sa MyRcMart onda.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #36
Nemoj se previše oslanjati na te "informacije", samo mijenjaju datum svaki dan i dalje pišu da je na stocku 2-3 dana i tak i po par tjedana ak ne i više.
MAK Zapad

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #37
Nadam se da ne lazu.. htio bi narucit od njih iz vise razloga : 1.) Najeftiniji su.. 2.) Mogu 'muljat' za vrijednot iznosa, 3.) Siguran sam da dobim najnoviji


Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #39
Vec mi je drugi operater na chatu rekao da Solo Pro nece biti u stocku 3 mjeseca  ???

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #40
Ok razlika u cijeni no ako ti se toliko vozi, još danas ti je predbilježba u Pluramaksu, i dolaze oko 15.08. barem tako kažu.


Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #41
Narucio sam ipak sa HK-a.. makar je u backorderu... .. tamo me kosta 380 kuna samo ako me ne carine.

Nego imam problem, kupio sam 35$ bodova, i platio sam jos 36$ za Helic.. ali kad pogledam njihov "invoice" kod ordera pise mi 53$ (cijena helica).. sto je lose jer bi carina mogla mislit da ih vucem za nos.

edit : bio sam na chatu sad, rekla je operaterka da je ostavila poruku Warehousu da mi napisu iznos 36$, pitala me je isto di da stavi invoice (unutra ili van), ja sam rekao van da ovi ne traze racun.. sam dobro napravio ?

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #42
Narucio sam ipak sa HK-a.. makar je u backorderu... .. tamo me kosta 380 kuna samo ako me ne carine.

Nego imam problem, kupio sam 35$ bodova, i platio sam jos 36$ za Helic.. ali kad pogledam njihov "invoice" kod ordera pise mi 53$ (cijena helica).. sto je lose jer bi carina mogla mislit da ih vucem za nos.

edit : bio sam na chatu sad, rekla je operaterka da je ostavila poruku Warehousu da mi napisu iznos 36$, pitala me je isto di da stavi invoice (unutra ili van), ja sam rekao van da ovi ne traze racun.. sam dobro napravio ?

...vrijeme bude reklo.....

Da ti je račun vani, i imaš isto od paypala iznos, ne bi bilo nikakvih problema, ovak te možda zatraže, ono popularno što nam piše na IPS-u kad paketa još nema: "invoice missing" ;) i svi to mrzimo kad piše.

Odg: FYI: SOLO PRO 2 u Pluramaksu s predbilježbom za 599,00kn

Reply #43
Evo u stocku je opet na HK-u.. znaci istina je kad je pisalo ono 3-4 dana.. sad pise da mi je na JILT, znaci salju za 3-5 dana.