Skip to main content

Topic: solo pro v2 upgrade??? (Read 4292 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: solo pro v2 upgrade???

Reply #1
Svi ti tzv. Xtreme upgradi ljepo izgledaju, ali teorija ima i drugu stranu price, a to da su tezi.. a na ovak malom helicu 1-2 grama radi razliku.

Odg: solo pro v2 upgrade???

Reply #2
dakle to znaci da se heli nece pomaknut smjesta, ili ce sporije letit, ili ce letit ali baterija krace trajat....
sta to znaci ako se ugradi taj set na njega, si ga probao o cem se radi na kraju ???

Odg: solo pro v2 upgrade???

Reply #3
1-2 grama ne znači baš ništa. Ali to je mislim više od par grama.
Biti će teži, sporiji u dizanju, tromiji, da baterija će nešto brže otići i postoji šansa da se malo više zagrije motor.

Letio sam s 300mah baterijom koja je nekih 5 grama teža i tu se osjeti malo. Naime helić postaje stabilniji,ali tromiji.
Baterija je trajala dugo ali ne proporcionalno duže od 120mah. Zbog težine.
Moje modifikacije na solou imaju 1-2 grama (konektori za drugu vrstu baterija - imaš temu SOLO pro mod) i nisam primjetio nikakve probleme.

Metalni upgrade ti ne treba na mjestima kao što je mainshaft, swasplate, ali volio bi ga imati na vezama s flybara do elisa. >Tamo stvari mogu pucati.

No opet, mislim da je taj metalni upgrade samo fora za skupljanje novca.
No tko bude stavio, može isto staviti kako sam čitao na rc groups, drugi motor u solo-a.
Naime ako je informacija ispravna, treba proguglati, bravo 3 ima nešto jači motor i stane u solo pro. Pa bi tako riješio problem težine, no trajanje baterije ne znam.

Ja korisitm baterije od 120 do 200mah bez problema, i još uvijek imam isti motor, a dva čekaju spremna ako se nešto dogodi. I motor je skoro uvijek hladan.

Odg: solo pro v2 upgrade???

Reply #4
imam efilte MSR, to je pretpostravljam u toj klasi .... i nakom nekog vremena sam stavio alu main shaft i rotor head , i nebi vjerovali da je osjetna razlika, moja supruga inače kaže da taj mali ide kao živčani komarac , a sad je još luđi .......

uskoro idem po mcp x  ;D ;D ;D, to je prava zver u malom
dx9-xd8-gobac630

Odg: solo pro v2 upgrade???

Reply #5
Jao.. bas sam mislio napisat kako mi je krivo da niko nema mSR-a jer se zna da su Solo Pro i on konkurencija. Ako se organizira meeting nas SoloPro-asa, bilo bi super kad bi ti dosao isto.

Odg: solo pro v2 upgrade???

Reply #6
naravno, vrlo rado
dx9-xd8-gobac630