Skip to main content

Topic: OKUPLJANJE SOLISTA (Read 36486 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #15
Hm možda bi bilo bolje da razmislite o drugoj lokaciji, počeo je danas Rujan fest na Bundeku, bit će dosta ljudi tamo. Samo prijedlog.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #16
Da, Rujan fest  :D
Meni Stenjevec odgovara najviše, jer mi je to najbliže kad dođem s posla, do Cmroka bi mi trebalo pun kufer
MAK Zapad

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #17
Meni bolje odgovara Cmrok, no potegnem i do Stenjevca ako treba. Bitno da se druzimo :)

Pozdrav!

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #18
Moze  :)


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #19
OK, Stenjevec
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #20
Ja mogu uvijek predloziti istok - npr ona livada izmedju Krasa i ZET-a. Mnogo mjesta, parking kod Kauflanda ili tenis centra Maksimir, jedino ako bude vjetra moze biti problem (kao uostalom svugdje) :). Ako ne za ovaj puta ovo nam moze biti interesantno za neko buduce druzenje. Kafici takodjer u blizini  ;)

Pozdrav!

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #21
Mislim da u konacnici sama lokacija nije toliko presudna. Uvijek ce nekome bolje odgovarati ona lokacija koja mu je blize, no vjerujem da cemo doci gdje god da odlucimo da bude okupljanje. Sto se Bundeka tice negdje cemo valjda naci mjesta ako se tamo nadjemo (mozda cemo morati malo prosetati no to ne bi trebao biti problem :) ).

Da zakljucimo - Moriaty odaberi lokaciju i tamo se nalazimo :), a ako nesto ne bude u redu lako nam je onda tebe okriviti  ;) :D

Pozdrav!

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #22
Ola,

inaće meni paše bilo di, ali danas kako radim do 18:00 svakako bih htio bundek da stignem doć dok je iole dana! Ma nije rujanfest po cijelom bundeku, a uvjek moremo i s druge  strane nasipa, sam pazit da neodu heliji na kupanje, a ionak nam je danas samo cilj se nać i upoznat, ja sam ponio "pilu" sa sobom ali bojim se da neću moć dugo ostat jer poslije moram žuriti dalje, taman do mraka mogu ostat :)

Ja sam avtom, pa ak baš ispadne koma, potrpamo se u avto, (2jca stanu i u gepek i jedan na krov ;D) pa odemo negdje drugdje!

LP


Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #23
Ajde bundek. Prijedlog:nađemo se kod rotora tamo "gdje cvijeće raste u krugu" ;).

Pa tamo preko prema istoku ne bi trebalo biti nikoga.

Ja sam tam u 17h najkasnije. AKo netko dođe kasnije nek se javi 095/9088-394 IGor
Ako netko hoće mogu ga na putu od Vrapča do tamo pokupiti.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #24
Eto dogovor je pao :). Ja stizem izmedju 17 i 18h, sa tendencijom prema 17. Vidimo se.

Pozdrav!

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #25
OK, znaci Bundek kod rotora gdej cvijece raste
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #26
Yep kod kružne gredice cvijeća ;)
Kod savezne republike, tamo ima i za parkiranje koliko se sjećam u toj ulici, pa nije daleko.
A u 17h ne bi trebalo biti ekipe još na bundeku. Barem se nadam ::)

Nadam se samo da tamo neće biti tamo neke blokade. Ili što god.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #27
Bude li blokade izvršiti ćemo zračni napad jer zujalica neće nedostajati ;). No šalu na stranu, ako bude gužve ili neke blokade to će biti kod "cvjetnog" rotora ili zapadnije. U tom slučaju možemo se parkirati/preseliti malo više na istok i tamo ne bi trebala biti guzva.

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #28
sumnjam da cu stici prije 18 18,15 sati

no bolje ikad nego nikad  :D
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: OKUPLJANJE SOLISTA

Reply #29
ja računam da sam oko 18:15-18:30 tek, tako da budem nazvao Moriatya kad stignem da vas pitam di ste se utaborili.... :)

možda do tad budete već sjedili na pifkanu negdje 8)