Skip to main content

Topic: di ste varaždinci... :) (Read 2118 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

di ste varaždinci... :)

Pozdrav,

evo dakle zanima me dal ima tu ljudi iz vža... pretežno me zanimaju helici ...
htel bi malo videt kak to funkcionira s pravim helicima, a ne s mojim "igrackama"... :)




Odg: di ste varaždinci... :)

Reply #1
Imaš varaždinci kolko hočeš,ako imaš problem takve vrste obrati se članu Tompa...
 ;)
Robert

Odg: di ste varaždinci... :)

Reply #2
kak Robi veli, ima nas.....  :)

oko helića kak je Robi rekel obratiš se Tompi ili Matiji..... koji su trenutno još jedini ostali na helićima.....
ostatak nas je evoluiral u multirotore  ;) ;)

uglavnom da skratim, četvrtak u 19 sati nam je okupljenje u bivšoj vojarni u križanićevoj 33
prva zgrada lijevo u dvorištu drugi ulaz prizemlje

a vikendom letimo na iliji, pokraj nogometnog igrališta..... mada u zadnje vrijeme smo se dosta prorijedili kaj se letenja tiče, valjda obaveze, berbe, i sl. .....

ovdje letimo, snimano prije 4 dana:

Quad FPV


evo, to je vrlo kratko o VŽ ekipi  :)
nismo dosadni, ne grizemo(večina), nismo zahtjevni, često roštiljamo, čak nas i špotaju zbog toga... jer znamo zaroštiljat nasred ceste ak je "kriza"....

evo, nem više hvalil VŽ ekipu da se ne umisli ;D
sljedeči korak je da svratiš pa nas upoznaš,
ako misliš krenut s helićima, dobiš koji savjet da ne ponavljaš naše greške, a nije ni isključeno da se zainteresiraš za nekaj drugo kaj vidiš.....

pozz,
Denis

Odg: di ste varaždinci... :)

Reply #3
E Denis lepo si ti to napisal,jbga nisam imal inspirejšn za tak nekaj.. :D
Robert


Odg: di ste varaždinci... :)

Reply #5
Mogu samo reci da mi je ovo jedan od boljih filmica na nasem ff pohvale snimatelju.

Odg: di ste varaždinci... :)

Reply #6
 :)
tnx, to je samo bilo za pokazati da i drvenjarija od modela koja košta do 100€ može snimit koji kadar...

Odg: di ste varaždinci... :)

Reply #7
Vidim jadralku, sprema li se to tko za F5j?
Karlo. 098-711-540, Sisak