Skip to main content

Topic: Turnigy Accucel-6 50W 6A  (Read 17764 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy Accucel-6 50W 6A

Reply #61
thx,

vidio sam na ebayu, ali je cijena ko i kod nas u njuškalu (ca 150 kn)


Odg: Turnigy Accucel-6 50W 6A

Reply #63
sve to stoji...ovo je ionako industrijski..  a vjerojatno ima neki što šalje i USPS-om, a sigurno ih ima i u kini..  ;) ovdje vjerojatno ljepe samo naljepnice.  ;)

Ako za thinkpad iz HK-a dođe za 8$ novi zapakiran skupa sa poštarinom.. našlo bi se nešto i u HK-u.

mislio sam reći da ne dođe do hr za 8,5 doloresa, nego za 8,5+18,95 poštarine


Odg: Turnigy Accucel-6 50W 6A

Reply #64
primjećujem da je dosta modelara ovdje sklono stavljati cijene FCO Kina, a to na kraju ispadne 2x, 3x, ili više puta skuplje


Odg: Turnigy Accucel-6 50W 6A

Reply #65
sve to stoji...ovo je ionako industrijski..  a vjerojatno ima neki što šalje i USPS-om, a sigurno ih ima i u kini..  ;) ovdje vjerojatno ljepe samo naljepnice.  ;)

Ako za thinkpad iz HK-a dođe za 8$ novi zapakiran skupa sa poštarinom.. našlo bi se nešto i u HK-u.

mislio sam reći da ne dođe do hr za 8,5 doloresa, nego za 8,5+18,95 poštarine

Ne znam koji kupuješ.. ali ja sam uzimao 8-9$ uključujući i poštarinu. ;) tako su mi već tri komada stigla... tak da.. treba samo malo pronjuškati ;)

Čak mi je jedan proveo zimu u snjegu, jer je stupidni poštar zataknuo u ogradu pa ga je zatrpao snjeg... poslao mail liku da mi nije stiglo a on poslao novi..


Odg: Turnigy Accucel-6 50W 6A

Reply #66

@zokizo: možeš u seriju spojiti nekoliko silicijevih dioda za struje, recimo 5 A i pad napona na svakoj je oko 0,7 V i od 19 V dodješ za čas na oko 17 (koliko ti treba) sa samo 3 diode u seriji. Malo čudna kombinacija, ali radi, kod većih struja je i veći pad napona.

Damir
Kolega me zamolio da pojasnim shemom ovu tvrdju: dioa za struje do 5 A može biti ova:
http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=1650160001

ili za jače struje neka 'jača', glavno da je silicijeva kako bi pad napona bio oko 0,7 V. Ostalo je sve na slici.

Damir

Odg: Turnigy Accucel-6 50W 6A

Reply #67

@zokizo: možeš u seriju spojiti nekoliko silicijevih dioda za struje, recimo 5 A i pad napona na svakoj je oko 0,7 V i od 19 V dodješ za čas na oko 17 (koliko ti treba) sa samo 3 diode u seriji. Malo čudna kombinacija, ali radi, kod većih struja je i veći pad napona.

Damir
Kolega me zamolio da pojasnim shemom ovu tvrdju: dioa za struje do 5 A može biti ova:
http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=1650160001

ili za jače struje neka 'jača', glavno da je silicijeva kako bi pad napona bio oko 0,7 V. Ostalo je sve na slici.

Damir

odlicno ako neupali ovo sa komp napajanjem mada nevidim zasto nebi onda cu ovo neizgleda komplicirano
hvala !!!!!