Skip to main content

Topic: Kako puniti ove baterije?  (Read 6371 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako puniti ove baterije?

Reply #15
Moraćeš prepravljati, prvo, one su u paralelenom spoju a tebi treba serijski a drugo trebaš imati taj utikač, vidi da je Tomislav spojio dva kabla u jedan na slici  ;)
Napraviću kasnije ako stignem shemu kako to sve spojiti za one koji neznaju za serijski spoj a možeš i ti Tomislave, ja sam u gužvi sa faksom do 20.30...
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Kako puniti ove baterije?

Reply #16
2 moriaty: pošalji PM članu ''race'', on popravlja reglere, već je uskrsnuo sebi jednog 60 Plusha,

bio je kvar manji dapače, hladan lem na minusu BECa, ali veli da i mosfeti nisu problem za mijenjati...
eto, pa prije nego baciš, daj njemu pa ti veli jel se može jeftino spasiti ili bolje uzet novi

p.s. nisi niš javio o konektorima i polaritetu?

Odg: Kako puniti ove baterije?

Reply #17
Bravo tomislav.

Danas sam zaplakao skoro:)

Jedan skureni konektor je crni drugi crveni. Moja greška , dobro da nije još otišlo što.

35$esc i 17$batka, 50$ zbog nepažnje u smeće :(

 

Odg: Kako puniti ove baterije?

Reply #18
da , upravo sam to uspio i ja danas uraditi , brže bolje bumo letali pa za početak uspijem nagurati konektora obratno .... i naravno zaju
čuje se csskkkk , ... ode reciver i kk kontroler, sad se bu jedan čas hladilo pa onda pod lemilicu kaj se spasit može..

i super da ste pisali o ovom sa 1 ćeliskoim bat.,  imam eflite MRS , a u punjč sam zabunom gurnul 12V od velikog punjača i uspel sredit regulatore napona , pa jedni vreme nisam letl ni s tim , e sad idem za početak lemit konektor za punjenje,,,, ;D ,
Hvala na savjetima, vrlo ste ljubazni ;D ;D
dx9-xd8-gobac630

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.