Skip to main content

Topic: Black eye FPV (Read 20951 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Black eye FPV

Reply #45
Coljo je danas sa svojim odrokal tri batke, RTH radi, letilo se LOS, na ekran, naočapke, svakak :D


sad sam i ja zaintrigiran, pas mater

Neke slike nove, video?

Kakav setup vozite za RTH? Koliko to zadovoljstvo dođe?

tnx

Odg: Black eye FPV

Reply #46


Odg: Black eye FPV

Reply #48
Kako Coljo prasi FPV, sampion, nego ekipa , jeste mozda sutra opet na preljevnici sa svojim pilama

Odg: Black eye FPV

Reply #49
Hvala! Nazalost sutra sam u trakoscanu tako da nis od mene sutra!

Mogli bi se naci jedan vikend da letamo i da tebe nabrijemo na zagija, pa da svi zajedno pilimo drvece sa zagijima!

Odg: Black eye FPV

Reply #50
Zadovoljan sa Stormom?

Odg: Black eye FPV

Reply #51
Savrseno, svaka cast i na DVR poklonu!

Hvala Dag ;)

Odg: Black eye FPV

Reply #52
No frx. Have fun!

Odg: Black eye FPV

Reply #53
Zagija imam, treba ga utrimat, i imam FPV opremu, sto se mene tice ja sam za, da jednom vozim malo napanačke 8)

Odg: Black eye FPV

Reply #54
Coljo, kako si dobio rssi iz ovog receicera? Imam istu kombinaciju na easystaru, medjutim još se nisam time igrao. No, kolko sam skuzio da treba pretvornik rssi na analogni?

Odg: Black eye FPV

Reply #55
I Coljo nebi nakeljio gore bar Mobiusa da imas letove snimljene bolje? Ili je tebi samo do letenja?

Odg: Black eye FPV

Reply #56
Coljo, kako si dobio rssi iz ovog receicera? Imam istu kombinaciju na easystaru, medjutim još se nisam time igrao. No, kolko sam skuzio da treba pretvornik rssi na analogni?

Ja koristim x8r reciver i on ima konektor na sebi za rssi.
Znaci samo ukopcam kabel u njega i u storm i to je to!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__41608__FrSky_X8R_8_16Ch_S_BUS_ACCST_Telemetry_Receiver_W_Smart_Port.html


Odg: Black eye FPV

Reply #58
Coljo, kako si dobio rssi iz ovog receicera? Imam istu kombinaciju na easystaru, medjutim još se nisam time igrao. No, kolko sam skuzio da treba pretvornik rssi na analogni?

Ja koristim x8r reciver i on ima konektor na sebi za rssi.
Znaci samo ukopcam kabel u njega i u storm i to je to!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__41608__FrSky_X8R_8_16Ch_S_BUS_ACCST_Telemetry_Receiver_W_Smart_Port.html

Imam i ja isti receiver, no, kako ekipa po forumima pise da taj rssi koji daje ne radi ok, nisam ni spajao. Ali budem za vikend, thanks :)

Odg: Black eye FPV

Reply #59
Meni radi odlicno ;)