Skip to main content

Topic: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine (Read 21375 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #90
Vidim da je Sepurine napustena. Zna li mi neko rec od kada? I dali imate koji snimak iznad Punta Skale?
Pozz


Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #92
Živio Tsimonovski, evo ovako: ''Vojna baza Šepurine nalazi se  zmeđu dvaju velikih turističkih naselja. Međutim u MORH-u poručuju da je još uvijek u tijeku identifikacija neperspektivnih nekretnina. Ona podrazumijeva utvrđivanje točnih podataka o kvadraturi i prikupljanje imovinsko-pravne dokumentacije, koja se temelji na očitovanjima i mišljenjima nadležnih institucija. Za svaku treba utvrditi namjenu prema važećim prostornim planovima grada ili općine, vidjeti usklađenost katastarskog i zemljišno-knjižnog stanja sa stvarnim stanjem na terenu te provjeriti je li za neku od njih podnesen zahtjev za povrat temeljem Zakona o naknadi za imovinu oduzetu za vrijeme jugoslavenske komunističke vladavine.''

Note:A u međuvremenu neka moj dragi mladi perspektivni Igor gušta,leti i snima   ;)...Ciao
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #93
Ja sam tamo davne 89-90 godine sluzio. Zato sam i pitao o kasarni. A Punta Skala je super lokacija da se snimi prelet preko Hoteskog kompleksa. A pista je idealna za FPV otvorena pucina nema visokih planina. Malo nostalgije.
Pozz

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #94
@Simonovski , Pozdrav Makedoniji !
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #95
Hvala na pozdravu Remote. Jel neko od vas probao da leti preko pucine do nekih od susednih ostrova? Meni je long range fly veoma interesantan. Mozda kod vas je samo da se oprobate jer kad letis iznad vode i nema bas sta da usnimis.
Pozdrav

Odg: Letenje u Zadru, zapravo Šepurine

Reply #96
Ima,iznenadio bi se.