Skip to main content

Topic: X-UAV Talon FPV (Read 77019 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #285
Pozdrav,
koji je ono OTG kabel (izgleda kao micro USB na obje strane) i da li ima nekakav link za kupiti....
Lijep pozdrav,
Jazz FPV/DDG (pokojni) , QAV500 clone, SpiderHex clone, RCX H250CF PRO 3K FPV, Zagi, Quanum wisp 110, Lantian LT210. QX90

Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #286
Pozdrav Talonci!


Proučio sam ovaj thread i stekao dojam o ovog avionu. Imam iskustva s multijima, pa mi ovakvo nešto izgleda kao dobar izazov za slijedećih godinu dana. Vjerojatno ću se upustiti u slaganje ovog čuda pa me zanima par stvari ako imate vremena.


Kako je thread star već preko godine dana, koji bi od aktualnih flight kontrolera bio dobar za ovu zvijer? Storm, Tornado, Vector, APM... svega sam se načitao po forumu, ali direktno iskustvo vlasnika bi mi dobro došlo.


Hvala unaprijed na odgovorima!
Multirotor FTW!

Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #287
Bok DeCay,

Sretno s projektom, Talon ce te oduseviti. U mom je gore RVOSD, a Srepfler ima Vectora. Svaki ima svoje prednosti i mane, meni je Rvosd top ali je prilicno skup

Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #288
Neces pogrijesiti ni s RVOSD ni Vectorom,
kolega mi ima RVOSD,ima cak i waypointe sto Vector za sada nema,
RVOSD je verzija 6 i godinama slavi kao najbolji, meni je bio u uzem izboru.
Vector je dostupan za nesto manje $ zato sto drugi dobavljaci imaju nizu cijenu od orginal firme inace su blizu.

Vec duze najavljuju LRS uz RVOSD i malo kasni ali ako to izbace to onda rijesava drugi problem koji LRS uzeti.

Sretno s projektom.



Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #289
Gledao sam na netu taj RVOSD ali na stranici proizvođača piše no longer in stock. Su odustali od razvoja ili je to privremeno ne znam, ali u svakom slučaju ne zvuči dobro...
Multirotor FTW!

Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #290
Storm OSD - u zraku si pola h od kada otpakiraš paketić iz Kine, pouzdani RTH u slučaju prekida signala ili na pritisak tipke,
uz pilot asist funkciju po želji tokom leta(stabilizacija dok ti upravljaš modelom i uživaš u kadru s visine)
sa svim bitnim parametrima na ekranu.


APM + Minimosd- par sati više dok sve ubaciš i poštelaš, ali ima autotune opciju pa se model sam tjunira u zraku, nema puno petljanaj po pidovima,
uz sve ono gore navedeno imaš i waypointove i na kraju imaš malo ozbiljniju 'igračku', s kojom možeš dosta toga, ako treba.


oba su oko 100-130$

na kraju priče najvažnije je da se model vrati ako dođe do prekida veze

Odg: X-UAV Talon FPV

Reply #291
dr tom,a jel se mogu kako iskombinirat storm i apm da rade skupa?
ili je taj minimosd dobar ko i storm?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form