Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26738 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #30
Kakav tek daljinski ima za to?
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #31
Vjerujem da su Vam sada mnoge stvari jasnije i zato dajte si kuraja , planirajte i dolazite u Vukovar 
a mi možemo reći da ćemo sa naše strane poduzeti sve da skup bude nezaboravan!!!Dozvoljvam si ovo reći jer imam puno povjerenje u sve ljude ovdje kojima do skupa iskreno stalo u cilju promocije zrakoplovnog modelarstva i Grada Vukovara....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #32
I ima još jedna veoma pozitivna stvar koja će se provesti u najkraćem mogućem roku al o njoj još nesmijem javno ...konačno je sve krenulo u pozitivu zahvaljujući pretsjedniku kluba i nama koji nismo mogli više trpiti bezakonje i "kaubojštinu " u aeroklubu .. I vračaju me u organizaciju - službeno za koji dan neslužbeno od danas....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #33
Ljudi što ste stali Dragan i ja čekamo i nadamo se dobrom odazivu... ;) hočemo li  uspjeti ovisi samo o vama i vašoj dobroj volji da vašim prisustvom i nastupom uveličate ovaj skup!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #34
Ljudi Evo ja sam Vuk-t..odnosno Edi.Marin.Maksimovic jedan jedini modelar koji koristi Padobransku ucionicu kao Modelarsku radionicu...nas je 3 kao sto je gosp.Zlatan naveo Zlatan,Dragan,Edi....modelarska sekcija radi 5g odnosno u zadnje 2g neradi bas kak treba od tad su zesce problemi krenuli...Zlatan je nastavnik Modelarstva bio i moj PRVI i Zadnji mentor iz modelarstva....ja vjerujem da ce zlatan takodjer prisustvavati skupu modelarskom ako se organizira kako treba...ja bih davno napustio radionicu ali imam mnogo modela i svega i nemam di da skucim ih stoga pravim se fin i sve samo da bih imao pravo na tu radionicu..JA VAS JAKO JAKO PUNO MOLIM DA PRISUSTVUJETE OVOM DOGADJAJU...DODJITE DA VIDITE I UPOZNATE GRAD VUKOVAR poznato mi je jako pno  DA MNOGI LJUDI NISU NIKAD BILI U VUKOVARU...da se UPOZNAMO I DA SE DRUZIMO DOBRO...VJERUJEM DA KAD BI BAS STO VISE PRISUSTVOVALA DA SE NIKAD NEBI ZABORAVILO....cak ako se okupi veliki broj Modelara MOZEMO I POMOCI ZLATANU TAKO STO CEMO POKAZATI TKO SMO I STA SMO TE STATI UZ ZLATANOVU STRANU I PROTJERATI GLAVONJE IZ KLUBA

NEMOJTE ME KRIVO SHVATITI...I NADAM SE DA ME KUZITE...PISEM BRZO I LJUTITO JER SMA SE JAKO SAD NALJUTIO ZBOG : GLAVONJA

Ed.M.M
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #35
odgovor Vuku,
i ja dok sam bio u Klubu kao sto je vas gdje su sve sekcije zajedno imali smo mi modelari iste probleme kao vi tu, vi MORATE osnovati cisto Modelarski Klub neovisan od ovih ostalih sekcija,Padobranci,Motornjaci i Jedrilicari,
pod istim krovom sa njima necete daleko dogurati,
sada pokusavate nesto SKRPITI da nekome dokazete nesto,mislim da grijesite,
a ovo sa Glavonjama sam vec cuo,prije posljednje godisnje skupstine ste pisali da ce glavonje OTICI ???
bojim se da ce te prije vi otici a ne oni,
pozdrav Iv

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #36
Ljudi Evo ja sam Vuk-t..odnosno Edi.Marin.Maksimovic jedan jedini modelar koji koristi Padobransku ucionicu kao Modelarsku radionicu...nas je 3 kao sto je gosp.Zlatan naveo Zlatan,Dragan,Edi....modelarska sekcija radi 5g odnosno u zadnje 2g neradi bas kak treba od tad su zesce problemi krenuli...Zlatan je nastavnik Modelarstva bio i moj PRVI i Zadnji mentor iz modelarstva....ja vjerujem da ce zlatan takodjer prisustvavati skupu modelarskom ako se organizira kako treba...ja bih davno napustio radionicu ali imam mnogo modela i svega i nemam di da skucim ih stoga pravim se fin i sve samo da bih imao pravo na tu radionicu..JA VAS JAKO JAKO PUNO MOLIM DA PRISUSTVUJETE OVOM DOGADJAJU...DODJITE DA VIDITE I UPOZNATE GRAD VUKOVAR poznato mi je jako pno  DA MNOGI LJUDI NISU NIKAD BILI U VUKOVARU...da se UPOZNAMO I DA SE DRUZIMO DOBRO...VJERUJEM DA KAD BI BAS STO VISE PRISUSTVOVALA DA SE NIKAD NEBI ZABORAVILO....cak ako se okupi veliki broj Modelara MOZEMO I POMOCI ZLATANU TAKO STO CEMO POKAZATI TKO SMO I STA SMO TE STATI UZ ZLATANOVU STRANU I PROTJERATI GLAVONJE IZ KLUBA

NEMOJTE ME KRIVO SHVATITI...I NADAM SE DA ME KUZITE...PISEM BRZO I LJUTITO JER SMA SE JAKO SAD NALJUTIO ZBOG : GLAVONJA

Ed.M.M

Vi,to jest modelarska sekcija morate javnim nastupima u Gradu na Trgovima i poluvremenima fudbalskih utakmica pokazati gradskim ocima da ste netko na koga ovaj grad mora racunati u okupljanju mladezi a time ce te i steci veliki broj clanova,
samo masovnost vas moze uzdici iznad ostalih i tada ce te i kod gradskih otaca sa pravom moci zatraziti novcane dotacije jer na osnovu broja clanova morate uci u raspodjelu gradskoga budzeta,ja sam sve te puteve koji sada pred vama stoje prosao i siguran sam da je samo to ispravan put,
vas trojica u tolikom gradu ste Kap vode u Moru.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #37
U ovom klubu Ivane jedino što je bilo aktivno i koliko toliko masovno bilo je modelarstvo(u ovih zadnjih 5-6 godina) .Nažalost sve je stalo i ni roditelji nisu djecu htjeli dovodit jer je aeroklub zahvaljujući bifeu koji je uzgred rečeno poslovao nezakonito postao okupljalište alkosa a ne ljubitelja zrakoplovstva .I od padobranaca možeš na prste jedne ruke izbrojati koliko je sada ljudi...Isada konačno pretsjednik( novi) nakon svega shvaća sa kakvim likovima ima posla i konačno zajedno sa nama kreće u novo razdoblje...A što se tiće masovnosti i jedinstva različitosti u aeroklubu nikad neće biti problema jer svaka sekcija ima svoj dio kolača i obaveza....i da ne drobim previše nas modelara ima i te kako više od trojice samo čekamo rasplet i normalizaciju rada i zato nam i treba ovakav skup da  publiciramo i omasovimo modelarstvo....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #38
Ajde da se i ja prikljucim ovim pozivima .... iako sam jako bio razocaran Zlatanovim problemom sa klubom i upitno je bilo da bi došao.

Malo sam promozgao .... proucio postove.... i reko da se ukljucim u raspravu.

nadam se još kojem suputniku nered ekipe kod mene u autu i ako bude vrijeme i zdravlje i $ evo nas
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #39
Mario majstore odmah mi je lakše i pun sam vjere ..Želim Ti sve najbolje!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #40
Ma sve OK .. samo neka je krenulo na bolje i nekaa su ključni ljudi progledali....još samo da je više izjava kao od Marijam pa da znamo da ćemo ušiti u masovnom odazivu motoriste koji svako ljeto "okupiraju aerodrom borovo"u jako velikom broju.....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #41
Ajde kolege dođite u sto vecem broju da se moze podjeliti iskustva i sve ostalo sta spada zrakoplovstvu.a ipak tko nije vidio Vukovar sad mu se pruza prilika da vidi Heroja

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #42
Ajde kolege dođite u sto vecem broju da se moze podjeliti iskustva i sve ostalo sta spada zrakoplovstvu.a ipak tko nije vidio Vukovar sad mu se pruza prilika da vidi Heroja

ja ocekujem i tebe i ono tvoje posebno vino kojim se hvališ stalno
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #43
.... dakle kako je Marijo i rekao Škuna bez balona vina se ne pojavljuj a o ostalom ćemo se mi pobrinuti...a zamisli samo polet koji će taj balon potaknuti kod "dva mladića".......
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #44
Nakon detaljnog pregleda svih postova zamolio bih Vas sve da o ovoj temi učestvujete svojim komentarima vezanim za skup i izbjegavate odnosno izbjegavamo bilo što što bi neke ljude moglo odvrati od namjere da na skupu učestvuju..Tkođer bih nas sve molio da neke osobne nesuglasice ne provlačimo po bilo kojo temi-za to postoje PP
      
..Hvala na razumjevanju i nadam se da će te shvatiti da bi ovaj skup trebao biti nešto veliko za grad vukovar i hrvatsko modelarstvo i tako se prema ovom skupu ponijeti.....I moram reći da bi osobni bio i više nego zadovoljan kad bi se skupu odazvali iz svih krajeva lijepe naše. Na Vama svima je da promislite i odlučite i hvala Vam još jednom u ime svih koji daju sve od sebe da skup bude nešto za ugodno pamćenje jer samo oni znaju što sam ja  a i ono zajedno samnom prošli da opće realiziramo ovu ideju...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar