Skip to main content

Topic: Pult za hitec auroru je gotov.. (Read 2637 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pult za hitec auroru je gotov..

evo ga mislim da su cjene od 250 i 200 e preskupe za ovakve stvari pa je onda najbolje napraviti svoje..sve komande su vrlo pristupacne ruke se ne umaraju cijeli pult sa stanicom tezi 2700g, kada se ne leti fpv moze se skinuti cijeli komad na kojem stoji monitor i fpv oprema pa ostane samo pult..

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #1
odlicno izgleda


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #3
super je, svidja mi se sto je drugaciji od drugih, i iz kucne radinosti.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #4
eto momci kom treba vicite laser je u pogonu..samo ovaj tu je lakiran crveno jer mi je eloksirnica bukirana ali inace poeloksiram u boju koju ocete..
uz manje preinake moze bilo koja stanica unutra..

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #5
Koji je to materijal, za onaj nosač LCD-a?[size=78%] [/size]
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #6
aluminij.. ali sad smo na njemu napravili perforaciju da slucajno nebi stvarao neke smetnje anteni..

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #7
Svaka čast. Odlična ideja, vjerujem da ću mnogo toga prepisati kad bude vrijeme da pravim sebi :)

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #8
Treba napraviti range test.
Mogli bi staviti pleksi umjesto aluminija.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #9
range mi je isti ko i bez pulta sve isto.. nema nikakve razlike.. ma aluminij je puno vece cvrsstoce na to debljini..

 

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #10
super izgleda

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #11
Evo mog pulta za AURORU... Sve rukom radeno... ubodna pila, turpija ...odstojnici aluminijska cijev 10 mm... 1m, 10 kuna i ploca pleksiglasa 65kn..a mozes od jedne ploce napravit 3 pulta i 3sata posla...i naljepio foliju koja glumi karbon i evo to je to...
Letim suncu pravo

Odg: Pult za hitec auroru je gotov..

Reply #12
svaka cast! za moj ukus malo prevelik tj presirok ali inace ocjena 5! izgleda vrlo funkcionalan!