Skip to main content

Topic: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom (Read 3037 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Organizirao sam i snimao izlet naše tiskarske udruge po Zagorju. Sviđa mi se kak je ispalo pa rekoh idem podijelit sa vama.

Handheld sam sam smišljao i sastavljao uz par ključnih dijelova od Jazz-coptera i sve više mi se sviđa!

https://www.youtube.com/watch?v=TSX_gFRy0CY

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #1
Ma svaka cast!

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #2
Iz zraka nisu neke snimke jer je vjetar duvao ko mutav. Ono 5 bofora, za surfanje mrak.

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #3
Majstor snimke i rezije 8)

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #4
Bas tak, steta da ima sve manje videa :)

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #5
Ma sve manje prilike za letenje... Ali ajde ajde, valjda ce doc vec jednom to proljece i u Zagreb pa ce bit vise prilike...

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #6
Vec sam zaboravio kak ti hala izgleda, daj neku snimku ;D

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #7
Lijepo.
Koji Gopro,rezolucija,fps-a?
Tnx i lp!
Složil sam si i ja ručni od 3- osnog kineza,bio mi je prevelik za drona,ali nikakvih izleta da nekaj snimim! >:(
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #8
4 silver, snimam u 1080/60. To mi je nekak best pick reza.

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #9
Tnx!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Izlet sniman sa HH gimbalom i Goproom

Reply #10
jedan prigodni:

Radila se dokumentarna emisija o prosječnom danu hrvatskog seljaka. Došla TV ekipa na selo, zamolili Štefa da opiše svoj dan.
 Kaže on: - Ustanem u 5 sati popijem jednu rakiju, odem na ispašu, vratim se s ispaše pa onda popijem još jednu rakiju, onda odem kod Jože pa popijemo svak po dvije rakije.
 Producent je nezadovoljan i upozori ga da je to dokumentarna emisija za djecu i neka ne spominje toliko alkohol, umjesto toga neka kaže da recimo čita knjigu i tat...
 Štef će ponovo: - Ustanem u 5 sati pročitam jednu knjigu, odem na ispašu vratim se pročitam drugu knjigu, odem kod Jože pa pročitamo svak po dvije knjige, onda odemo u seosku knjižnicu i čitamo dok god se ne zatvori, dok nas ne izbace, a kad nas izbace onda odemo kod Jure jer on ima tiskaru.