Skip to main content

Topic: NQD HighWind RC (Read 4909 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NQD HighWind RC

Reply #1
MARIJOM>>>Vidim imaš isti gliser kao i ja,nqd highwind 757...pa sam te htio pitati,ako mozda nabavljas motore iz kine,ili od kud vec, da meni nabavis 2 brushles motora,meni se neda sad zezat oko nabavljanja, kada meni trebaju samo 2 motora...pa onda ako hoces,mpozes mi nabavit 2 brushless motora,i kada ti stignu kuci,ja ti dam svoju adresu, i posaljem ti novce?

Odg: NQD HighWind RC

Reply #2
MARIJOM>>>Vidim imaš isti gliser kao i ja,nqd highwind 757...pa sam te htio pitati,ako mozda nabavljas motore iz kine,ili od kud vec, da meni nabavis 2 brushles motora,meni se neda sad zezat oko nabavljanja, kada meni trebaju samo 2 motora...pa onda ako hoces,mpozes mi nabavit 2 brushless motora,i kada ti stignu kuci,ja ti dam svoju adresu, i posaljem ti novce?


reglere imaš ?

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: NQD HighWind RC

Reply #3
ne..ne..ja ti već imam gliser,sa motorima,ali su mi motori dosta slabi, pa sam zato htio mjenjat...ja već sve imam u gliseru, samo mi trebaju motori...ti si rekao da imaš neki gliser za prodat...(moze slika?)kn?
i da te još pitam,koliko otprilike te košta kada tako nešto naručivaš iz kine, mislim,plaćaš li carinu, i prijevoz?
znaš li mozda koliko ce kostati motori? neka budu najjaći koje imaju..

Odg: NQD HighWind RC

Reply #4
čovjek te pitao zato jer ne možeš na neki slabi setup samo ubaciti, kako ti veliš, najjače motore koji postoje,
od koliko ampera su ti ESC-i, jesu li za brushless ili brushed motore?


Odg: NQD HighWind RC

Reply #5
ma gliser je neko kino,sto sam danas kupio, pa sada krecem u preuređenje,idem ga uslikai pa cu tu staviti slike...  slike su tu za 15 min

Odg: NQD HighWind RC

Reply #6
to su te slike,samo mene zanima,ovdje na ovoj slici gdje su propeleri, prije propelera su kao 2 crne kutije, jesu li to motori? ako jesu,kako da to promjenim...ili ako se nemoze,imam i gliser nqd 757,ali za njega nemam nista, samo propelere...       


Odg: NQD HighWind RC

Reply #8
ajme ovo je nekaj cudno.....


vjerojatno jesu tu motori ali ovo je fakat cudno....


nije problem nabaviti motore.... ali za njih ti trebaju odgovarajuci regleri...


prijemnik isto tako....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: NQD HighWind RC

Reply #9
ma neznam...aj ti meni naruci 2 brushlessa, pa cu ja do godine nesto smislit, ili naci...rekao si da ti imas nesto za prodati, moze slika? kn?

Odg: NQD HighWind RC

Reply #10
ma neznam...aj ti meni naruci 2 brushlessa, pa cu ja do godine nesto smislit, ili naci...rekao si da ti imas nesto za prodati, moze slika? kn?


evo upravo stavljam u oglasnik glisere.


pa pogledaj tamo
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe