Skip to main content

Topic: k:početnički heli (Read 37689 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: k:početnički heli

Reply #165
Dragi kolege letači,

eto drago mi je da se topic kojeg sam pokrenuo razvio u tako brojnu zajednicu gdje hrpa ljudi dolazi po savjet, mišljenje i informaciju. Nažalost, ja nemam toliko vremena da letim sa svojim malim chopterom, ali zato imam vremena da vas sve pozovem na 6. maketarski kup CRNA KRALJICA koji će se održati sljedeći vikend, u subotu 17. rujna 2011. godine ! Sve podatke možete pronaći na linku:

http://www.crna-kraljica.com/

Biti će hrpa visokokvalitetnih maketa, ne samo iz HR nego i od ljudi iz Italije, Mađarske, Slovenije....

Uz natjecanje/svojevrsnu izložbu biti će i drugih popratnih događanja te u slučaju da ste i maketarili ili znate nekog tko je, slobodno prenesite ovu informaciju.

E sad ono što bih još htio zamoliti iskusnije letače; ako ima zainteresiranih koji bi došli i pokazali svoje umjeće letenja i malo prezentirali i ovaj hobi, bilo bi mi jako drago i za takve garantiran grah s kobasicom i ako bude zainteresiranih, besplatnu vožnju sa turističkim busom po zagrebu u trajanju od 3 sata....vodič je uključen (za to mi se morate javiti čim prije dok još ima mjesta)

Ovo je također sjajna prilika da se i upoznamo, barem mi soloproaši :)

Ja nažalost kao suorganizator neću imati vremena letiti ali svakako bih volio vidjeti druge kako to rade :)  Računajte da će biti hrpa dječurlije i "velike dječurlije" koje bi ovo moglo oduševiti!

Svi koji su zainteresirani neka mi se jave na PM, inače čak je i Wespen najavio svoj dolazak prije odlaska na Lučko. Svi koji mogu doći i demonstrirati letenje i pokazati svoje igračke nemoraju biti tamo cijeli dan, već koliko mogu i žele!

S nadom da ću barem neke od vas upoznati i osobno sljedeće subote (nadajmo se da neće biti kiše),

Ivan