Skip to main content

Topic: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011. - NOVI SUSRET? (Read 14230 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011. - NOVI SUSRET?

[attachimg=1]

Sporadično nakon mnogo mozganje gdje i kada skupilo nas se 5 u 5 sati na Bundeku ipak.

Vrijeme, mjesto, ekipa izvanredno. Gužve nigdje (pozdrav tomiu ;) koji nas je scimao).

Moram naglasiti da rijetko kada bude ovako kako je bilo vrijeme totalno bez vjetra. Točno za malog solo-a.

Bilo je lijepih letova, barem tucet padova, čak je bilo i popravaka na mjestu, uspješnih.

Najvažnija stvar ekipa je super. Prisustvovali su: Sid, Robi1kenobi, Hrivel, Apachi701 i ich. Svi ponosni vlasnici tog malog eto i dokazanog čuda.ž
Vidjeli smo čudo padova s 7-8 metara na kratku, kratku travu, i sve pet.

Helić je dokazano ozdržljiv lako se popravlja i brzo. Nema nekog prevelikog mozganja s njim, ako imaš dijelove zamijeniš i to je to. Nije potrebno nikakvo štelanje itd.
A s druge strane daje predivan osjećaj letenja 4 kanalnog helića i super za vježbu orijentiranja.

Lokacija je bila predobra, i za ovakve mikro heliće, čak i za 250tku, i čak bi rekao za manje aviončiće, park flyere. Relativno je u nekom centru pa je svima manje više dostupna jednako.

VIDEO:
Solo pro bundek 2011.

Par slika:
[attach=2]
[attach=3]
[attach=4]
[attach=5]
[attach=6]
[attach=7]


Budući da je bilo zabavno i da smo u prvom okupljanu imali par ideja o lokaciji, predlažem drugo okupljanje na nekoj od tih lokacija i primam prijedloge za datum. AKo netko ima neku novu slobodno neka javi. Dodati ćemo na anketu.


Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #2
cista 5ca za slike i filmic

ali i 10ka za muziku
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #3
Super je bilo druzenje, a i fotke/filmovi su super (ona 450-tka kao da ce pojesti male Solo-e ;) ).

Do slijedeceg druzenja... :)

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #4
Pa daj nabacite neki prijedlog kada gdje. Možda da se netko i priključi još.

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #5
Super film i fotke, jedva čekam da se vidimo opet  :)
Baš su full zabavni solači, mozak na pašu i lamaćeš palicama a on lijepo leti  :D
Mogli bi jedan dan sad opet, ja sam slobodan kad god vama paše, može Bundek, može Stenjevec, može Cmrok
MAK Zapad

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #6
ma film mi je mogao bolje, naime vidim da je bio uključen autofocus, pa se helići i ne vide kak su mogli.
Ja sam za definitivno, moram još sam vidjeti kaj to mog soloa muči naime, baca se sam s neba.
Robi sid traži mislim da isti link kao i ti. Onaj mali plastični.
Jel tebi koji ostao?

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #7
ma film mi je mogao bolje, naime vidim da je bio uključen autofocus, pa se helići i ne vide kak su mogli.
Ja sam za definitivno, moram još sam vidjeti kaj to mog soloa muči naime, baca se sam s neba.
Robi sid traži mislim da isti link kao i ti. Onaj mali plastični.
Jel tebi koji ostao?

Već smo se našli i popravili njegovog Soloa  :)
MAK Zapad

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #8
Za idući susret defintivno nosim neki avion depron.

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #9
Sudeći po slikama i filmiću - super. Htio sam i ja navratiti ali nisam stigao. Nisam mislio namjerno cimati vas nego nisam znao da taj fest nije na cijeloj površini, na slijedeći meet stižem sa koaksijalcem ( malo je veći od SOLO-a).

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #10
Super!
Kak smo krenuli, NADAM se da budemo uskoro svi dolazili tamo bar s 450kama!  :)
MAK Zapad

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #11
Mislim da je 250-tka i vise nego dovoljna :)

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #12
Ma dofuram ja i 450-tku, nema frke. ;) A možda i nabavim SOLO-a do slijedečeg meet-a, bumo vidli.

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011.

Reply #13
Sudeći po slikama i filmiću - super. Htio sam i ja navratiti ali nisam stigao. Nisam mislio namjerno cimati vas nego nisam znao da taj fest nije na cijeloj površini, na slijedeći meet stižem sa koaksijalcem ( malo je veći od SOLO-a).

Tomi, zezancija, ja evo nisam se ni sjetio rujan festa, ali sam zvao frenda koji tamo stanuje blizu da mi kaže koja je situacija. Tako da dobro da jesi nam skrenuo pažnju na činjenicu rujanfesta.

Bilo bi super. Što više to bolje. Samo izgleda da moram pričekati malo bolje vrijeme. Trenutno ovi dani izgledaju dobro.
[attachimg=1]

Odg: SOLISTI NA BUNDEKU 16.9.2011. - NOVI SUSRET?

Reply #14
Ola, ja sam za četvrtak, samo što ja nebum moglo drajvat kak je moj heli u problemu (nedostaje onaj pin što spaja flybar i glavni rotor), jel ima ko zamjenu, ja platim of kors.
Ak se dogovorimo, ja opet nemrem prije pol 7 pa morti dojdem sa sinčekom, njemu bu to totalna ludnica...

LP,

Ivan