Skip to main content

Topic: Unapređenje broda (Read 6972 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Unapređenje broda

Imam ovaj brod
http://bild9.qimage.de/rc-boat-mystique-foto-bild-44920099.jpg
 
Baterija se počela brzo trošit i zanima me što mislite koliko mogu unaprijedit taj brod. Star je otprilike 7 godina.. Da li se može uzet na benzin motor ili ?? Jer sam vidia da postoje mali motorčići

Odg: Unapređenje broda

Reply #1
tak mali motori na gorivo???  ???  ???  ???

Odg: Unapređenje broda

Reply #2
pa možda sam čak mislio napravit maketu i svoga broda (http://www.flyfreak.net/brodovi/nacrti-za-rc-brodove/), a ovaj stari brod upotrijebit za elektroniku i mislim da bi onda platio samo motor.. šta kažete? Uzeo bi neki najjednostavniji motor i najjeftiniji. Pa jel znate jel to ima u Hrvatskoj di za uzet i po kojim cijenama?

Odg: Unapređenje broda

Reply #3
brodić mi zgleda mali!!! negde je 30-40 cm???
ako je tak dosta ti je da kupiš npr hxt 2040 , 40-50 A regler. batku 2 ili 3 s 1000-1500 mah i imaš pilu....

Odg: Unapređenje broda

Reply #4
pošto sam početnik kako bi moga naučit kako se to spaja i sl? I di ja mogu uzet kod nas te motore? Onda ću rađe napravit svoj model da mogu ugradit benzinski motor

Odg: Unapređenje broda

Reply #5
nebreš napravit zajeb. na svakoj ti komponenti piše koja žica se skim spaja. samo kad kupuješ motor,regler (esc) i batku paziš da kupiš sa konektorima da se ne zajeb. posle kod kupnje konektora...

Odg: Unapređenje broda

Reply #6
imaš tu na forumu pod oglasima!!!


Odg: Unapređenje broda

Reply #8
ako ti preslabo ide stavi jači motor,regler i batku naravno..... ja nebi ništ drugo diral

Odg: Unapređenje broda

Reply #9
ali mene zanima ovako..

da li se isplati stavit jači motor na ovaj brod ili napravit novi gliser,katamaran,.. s dizelskim motorom a elektroniku išćušat sa staroga broda i stavit na novi

Molim vas pošto sam novak u tehnici, predložite mi što moram sve kupit i gdje u Hrvatskoj? I što se tiće baterije, koja bi trebala?


Odg: Unapređenje broda

Reply #11
evo odlučio sam da ću za ovaj brod stavit elektro motor.

ESC je regulator brzine jel tako? Jel mi to treba  ako već imam na starom motoru?

Odg: Unapređenje broda

Reply #12
ak je tvoj star 7 godina najvjerojatnije je brushed motor, pa ne odgovara na ovaj novi koji misliš naručiti


Odg: Unapređenje broda

Reply #14
to mi izgleda kao brushed motor

kaj se tiče unaprijeđivanja, ja bi ovdje stavio samo novu bateriju i vozi

za upgrade, kao i za sve ostalo, koliko para, toliko muzike