Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 139024 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #60
Tomo, jel se to meni čini ili te striček pali na guranje...pa nije valjda i to zbog malog Fanača jer koliko vidim izazvao je dosta apologetske pozornosti na forumu.  

Nego da ne bi godišnji prošao samo na plaži malo se i testira. Ove fotkice će lokacijski susjedu biti jasnije.  ;)
 
lp
Toni
 
 


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #62
Prekrasno !
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #64
''Nego da ne bi godišnji prošao samo na plaži malo se i testira. Ove fotkice će lokacijski susjedu biti jasnije.''

@Toni ....hvala i Tebi ...naravno da mi je sve jasno... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #65
Živio Tommee ,  ??? Padobran se predaktivira  kao ručna bomba  ;D  :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #66
Ne znam što znači APOLOGETSKE POZORNOSTI ali znam da zbog DJI Phantoma svi ljudi koji se bave bilo kakvim RC imati će problema jer će nam lupiti restrikcije...I da izazvao je pozornost I kod ljudi koji tu kod nas stvaraju novi zakon(a zna se tko u tom sudjeluje I kojim se poslom bavi) isto kao I vani....posljedice ćemo vidjeti do kraja godine....to vam se dečki moji zove Pirova Pobjeda.....
volio bih da uzmu na znaje svi ovdje da nisam o nikome ništa lose rekao nego iznosim svoje mišljenje I viđenje svega skupa tako da nema potrebe za kontra odgovaranjem I razuvjeravanjem...sve stoji,Phantom2 je super,h3d3 je super
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #67
O Emine,

kako tvoj velik stroj? Je li ispunio tvoja očekivanje? Radi li on za tebe ono što bi ti i kako bi ti htio? Ako da otvori svoj thread. Napravi, ovdje jako popularne i praćene, building logove. Stavi hrpu fotkica i snimki s njega. Unaprijed se veselim tome.

Inače, malo mi je teže pratiti tvoj slijed misli jer sam na GO pa mi se nekako ne napreže sive ćelije. Al danas pada kiša pa ti mogu posvetiti par traženih minuta. Čitam al koliko sam shvatio ti si totalno fulao temu. Tema o Zakonu o snimanju u nastajanju već postoji pa se tamo možeš dopisivati kako si to napisao "(a zna se tko u tom sudjeluje I kojim se poslom bavi"). Ako već sve to znaš pa napiši to tamo glasno i jasno i debatiraj s tim istim ljudima i onima koje to zanima. Ili još bolje - pokreni neku inicijativu za reguliranje toga pitanja u nas, da se čuje i glas hobista. Nemam ništa protiv. Ali ponavljam u temi koja već postoji. Ovo je ipak thread o nečem drugom. I naravno nisi ništa loše niti rekao niti mislio ali ako nešto napišeš nekome u javnom prostoru moraš biti spreman da će ti taj i odovoriti a ne odmah isključivati mogući odgovor. Što se mene tiče sve pet samo si fulao thread. Al to za sada uopće nije problem.

A što se tiče Fantača malac u svojoj klasi odlično obavlja svoj posao. Izgleda da su s njim pogodili - sa S 800 ( u klasi teških multija da ne bi bilo zabune) recimo nisu. Al to je već stara vijest.

Vidimo se u Zg pa ga probaj malo letjeti. Ne moraš se bojati nećeš se zaraziti DJI-om.
Ajd dobro, samo njihovim gimbalima....njih ipak možeš pustiti u svoju kuću... ;)     

lp
Toni
 
 
 
 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #68
haha
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #69
Je li netko pokusao letjeti na Manual?
*(gps, att, manual)

Cheers,
Ivica

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #70
Tako bi trebalo i poletjeti za prvi let. Pa u zraku probati atti i gps.
jer u manualu samo i vidis na koliko % u biti rade motori za hover.
U ostalima ti dji to maskira i hover je uvijek na pola hoda palice gasa.

takodjer, minimalan broj senzora je u igri u tom modu pa je bolje da krene zanositi u zraku kada aktoviras acc ili gps nego kod polijetanja.
posto ga onda vratis u manual i sve 5. A na tlu ako krene zanositi se prepikne.

Iako.... 99.9% letova fantoma ti ljudi izvode u gps modu od trena ubacivanja batke pa do gasenja.
i sve 5. Imaju snimku zbog koje su ga i kupili.
No dobro je znati letiti i bez autopilota. Pa kada zatreba si spreman korigirati i dati sve od sebe da spasis stvar.
bolje nego ugasit stanico i aktivirati failsafe :-)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #71
Onda cu poraditi jos na tome i poigrati se gainovima, valjda.

Jednom sam aktivirao Manual u hoveru i vidio da quad propada.
Ok, pokusam opet, ali ovaj puta jos duze: spustim na neku visinu da ako padne ne raspadne se a opet dovoljno da imam lufta za korekcije; pozicioniram quad tocno iznad komadica niske trave i prebacim na Manual; pocne propadat, ja pomalo dodajem gas, nastavlja propadat i ja pomalo u panici gas do kraja, a quad odgovorio agresivnom nestabilnošću po pitch osi.
Sva sreca pa priprema bila dobra i quad krasno sletio na taj uski komad trave, bez ikakve stete igdje, a nakon touch'n'goa letio lijepo na gps :)

Pretpostavio sam da se trebam poigrati gainovima, ali posto sam junfer na tom podrucju reko da pitam pametnije :)

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #72
koliko se stigne između dva vala i dalje se malo testira.... :)
 


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #74
Horizont se sredi nakon nekog vremena ili ja isforsiram, ali osim toga nisam pimjetio drugi problem...