Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 385999 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1185
Sutra? Nitko ne leti??


Ja odoh u podne, pa makar pravio društvo samo pticama 8)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1186
Doći ću i ja oko podne praviti društvo pticama..  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1187
-----------1
radim.... :(

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1188
+1


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1190
+ 1 koji dan !  :)



Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1193
Svaka cast Silver, stvarno lijepo. Jesi li to letio sa zagiem ili...

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1194
Hvala, drago mi je da vam se sviđa  :)
Kroz par minuta stiže 2. dio, možda nijansu interesantniji.


To je onaj moj zeleni, VeGe zagi -Valetova proizvodnja


 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1196
Lipoo....

U pravu si za drugi dio puno je bolji jer u prvom si pokušavao sletitli 10-tak puta i taman ideš fino nisko onda se nešto zeznes pa gas i ponovno u zrak :) :) trebaš samo kada ideš onako nisko lagano oduzeti gas i podići nos i on ce ti sletiti u par metara.... A ne ti opalio po gasu i hoces dole  :D

Inače vrhunski uradak točno mi zao sto nisam u penziji pa da sam danas mogao biti tu i vidjeti uživo.... Najavljujete se slijedeći vikend....+1 u VU oko 1400 sati...

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1197
Lipoo....

U pravu si za drugi dio puno je bolji jer u prvom si pokušavao sletitli 10-tak puta i taman ideš fino nisko onda se nešto zeznes pa gas i ponovno u zrak :) :) trebaš samo kada ideš onako nisko lagano oduzeti gas i podići nos i on ce ti sletiti u par metara.... A ne ti opalio po gasu i hoces dole  :D


Dobra  :D :D
Prvi je filmić nastao spontano, svidjela mi se guštara kad sam 1. put prošao sretno iznad nje. Kasnije se sam tek sjetio jadnih svojih nogu kad sam posljednji put išao pa neke "sitnice" ondje. Sjećaš se, vjerujem  8)


Drugi je već povlačenje vraga za rep


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1199
Da krenemo na vrijeme, obzirom da je u nedelju praznik Svi Sveti mozda da se prebacimo za subotu popodne.......ajmo ekipa dajte mišljenja....


Kako god bude ja sam +1