Skip to main content

Topic: Letenje u Vukovaru (Read 386030 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1485
Momci što je s nedeljom......ako ne budu padale sjekire ja sam anam oko 1200 sati........




Evo što priželjkujem na našoj livadi......vako nješto.... :) ;) :D


http://www.youtube.com/watch?v=oIFsVUmf2dQ

Baš ,  ako ne budu padale sjekire svratit ću da vidim ekipu i na čašu "antifriza "  ;) u poslu sam do guše .. preseljenje u tjeku .. svakako nastojim da dođem bar na kratko  :)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1486
Momci ima li tko par letvica od balze 10 x 10 x min 750 ? Nema ih više u vp  :(

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1487
Jedna nepoznanica manje  ;D


Dakle; cukar i čaše još


Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1489
krila se rade Želja, trebam što homogenije letvice

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1490
Eto i mene. Makar na vino ako ne bude letenja.

Vale imam ja 10x100x800 pa si izrezes letvice. Ponesem ti sutra.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1491
Može :) , ponesi više ako imaš, meni treba samo jedna 10 x 10 ali određenog rasporeda godova

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1492
Znaći sve komponente za druidski napitak za bolje letenje imamo.....kuhanje kreće u 13:04 sati......kako čujem od majstora za kuhana vina cvajgot je vrhunska komponenta.
Željac daj pomozi-možemo li ovaj proces otapanja molekula šečera koje su nanizane u nizove u vinu i vodi zvati -rad s kompozitima?  :) ;)

 

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1493
E da ne zaboravim, prike iz Osijeka, Valpova i Djakova, cesta je prohodna pa eto smatrajte se dobrodošli..... ;)

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1494
Znaći sve komponente za druidski napitak za bolje letenje imamo.....kuhanje kreće u 13:04 sati......kako čujem od majstora za kuhana vina cvajgot je vrhunska komponenta.
Željac daj pomozi-možemo li ovaj proces otapanja molekula šečera koje su nanizane u nizove u vinu i vodi zvati -rad s kompozitima?  :) ;)

Pa naravno!!!
Kristalizacija i dekristalizacija šećera u vinu je kemijski proces koji u zimskim uvjetima puno bolje djeluje na sveukupan proces polimerizacije epoxida u odnosu na ljetni period kada se za taj rad kao katalizator koristi zlatno-smeđa tekućina puno niže temperature.
Objašnjenje je vrlo jednostavno, temperatura uvjetuje brzinu polimerizacije.
ZAKLJUČAK: To definitivno možemo nazvati rad sa kompozitima!

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1495
E da ne zaboravim, prike iz Osijeka, Valpova i Djakova, cesta je prohodna pa eto smatrajte se dobrodošli..... ;)

Hvala na pozivu, svakako ćemo doći u nekom od nadolazečih vikenda, budemo se najavili, a također vrijedi poziv za sve Vas da dođete jednom i kod nas u Đakovo, na pustari je sada jako lijepo letjeti  :)
Evo i mi se isto malo ufuravamo u rad s kompozitima  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1496
Premda nitko ne spominje Našice, +1

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1497
soxy ti si domaći i dio obitelji s Vukovarske livade pa te svakako očekujemo tu....... ;)
Ja upravo perem šerpu i vršim pripreme...

Odg: Letenje u Vukovaru

Reply #1498
Ma i ja sam tamo oko 13 odmorit dušu uvik upravom društvu  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar