Skip to main content

Topic: decki kaj velite na ovo uz frsky? (Read 2186 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #1
jel koristi to netko od kolega na forumu? kava su zapazanja?


Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #3
e pa to ti govorim neki pocetnicki fpv super stvar a ima ih i po 30 40 dolara sto za takav neki pocetak po meni nije lose.. nis ja cu ga narucit danas pa cu testirat kad niko na forumu nis ne komentira..

Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #4
eto super ako bude valjalo uzimam i ja. pazi samo da ti rx i tx imaju dovoljan domet,dabe sve ako stanica ima 5km domet, a tx i rx 1km, sa obicnim modulom i prijemnikom frysky im 1,5-2km domet

Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #5
imam tx rx 1200ghz sa hobbykinga jos moram napravit cloverleaf antenice pa kad mi dodje ovaj booster idem probati..i imam directional antenu za frsky koju cu staviti na frsky s tim boosterom valjda ce bit dobro..


Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #7
iskreno nezz jos jer ga nisam probao..kad sam imal 900mhz sa stock antenom 200m vrh.. sad sumnjam da je i ovaj bolji sa stock antenama ali clover radi cuda..

Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #8
ok nisam strucnjak za te stvari,kakve su to clover antene? Ja se bacam uskoro u te vode pa me sve zanima! Jos nesto, taj set 900mhz koliko je bio wata? Kad je tako mali domet.

Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #9
bio je 200mw..sad imam 700..upisi u google imas najbolja objasnjenja za te antene i kak se rade..




Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #13
Isti je princip kao i za 5.8GHz samo sto u kalulatoru upisujes tu neku frekvenciju na 900MHz. Samo neznam sto vozis jer pazi sto je niža frekvencija to su antene veče, po mojoj procjeni na tvojoj frekvi je oko 15cm u promjeru. Zato sam ja odmah isao na 5.8GHz, antenu skoro i ne vidiš. Mislim tu je manje gužve u zraku zasad, a na 900Mhz rade mobiteli zar ne. Neznam po meni bolje pitaj nekoga tko već ima tak nešto da se ne zaletiš sa kupnjom. Ja imam 200mW od Boscama i stvarno je ok za tu snagu i te novce.

 

Odg: decki kaj velite na ovo uz frsky?

Reply #14
Bok, imam ja to pojačalo zanimljiva stvarčica, nisam još probao letit sa njom jer budem si kupovao UHF LRS pa ako nekom treba na prodaju je, nek mi se javi na PM. kupio sam je baš sa rangevideo-a. 60$ sa poštarinom. Napravio sam samo test na ruteru doma za WLAN i pojačao je domet za nekih 50%, da je čisti LoS bilo bi i više mislim.