Skip to main content

Topic: pomoć (Read 3378 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć

letio sam elektro i u jednom trenutku sam ostao bez komandi, avion je nastavio letit bez ikakvih trzaja kako sam letio tako je i on nastavio dok nije pao poslje sam sve isprobo i sve je ok stanica je futaba. Zanima me u cemu bi mogo bit problem. Mozda regler il nekaj drugo.
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: pomoć

Reply #1
to mi lici da se ukljucio fail safe posto je prijemnik ostao bez signala iz stanice.


za ostalo ce ti trebati veci znalci od mene
struja zakon, nitro USTAV


Odg: pomoć

Reply #3
I JA SE  Slažem s  kolegama
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: pomoć

Reply #4
ali zavisi neki prijemnici nemaju tu mogusnost ja imam FUTABA FX-18 i moj prijemnik nema fail safe
ali zna se dogoditi ista stvar kada stavim prijemnik ublizini reglera onda regler stvara smetnje
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: pomoć

Reply #5
Ajde kolege, nemojte prosipati bisere: svi znamo da je moglo biti i više različitih razloga za otkazivanje upravljanja!
Lako je sjediti za računalom i onani-onana drkati raznorazne pametne ideje kaj je zatajilo!
Zašto nitko nema malo modelarske i ljudske dobre volje da se sa čovjekom nađe na livadi i proba riješiti problem?


Kano, mene možeš naći ove nedjelje iza podneva (ovisi o prognozi) na mjestu koje je označeno file-om u attachu .
(upotrijebi GooglEarth)
Damir

Odg: pomoć

Reply #6
Hvala na odgovorima samo da kazem stanica je futaba FC-16 a prijemnik je werba scan ds8. Jel moze neko da mi kaze sta je to fail safe hvala.
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: pomoć

Reply #7
Fail safe kod prijemnika je predefinirana pozicija svih kanala prilikom gubitka signala.

Sto znaci da kad prijemnik izgubi signal postavi sve servace u zadanu poziciju npr. ler gas, lagano gore i lijevo.
Ili full gas i dole ako bas zelis :)

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: pomoć

Reply #8
ok a kako bi ja to mogo nariktat na svom prijemniku npr ler gas, lagano gore i u ljevo
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm