Skip to main content

Topic: --- (Read 20468 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #75
Najvjerojatnije je problem sa kontaktom....
provjeri da ti poklopac ne pritišće kablove baterije.... jer to obično dovodi do takvog resetiranja....
ja er9x koristim već drugu godinu i nikad nisam imao nikakvih problema....

a svijetlo... pa neka gori stalno.... i kod mene je stalno upaljeno i nema razlike u trajanju baterije...


Odg: FlySky TH9X - pitanja

Reply #76
Provjereno i na stock firmware-u i isto se događa. Jel moguće da taj programator, koji je ugrađen i stalno spojen, krade struju pa se stanica resetira?

On bi trebao vuci struju tek kad spojis USB, no probaj odspojiti pa vidi, neki kontakt nije dobar ili dodiruje jos nesto.

Odg: Re: FlySky TH-9X - pitanja i mod log

Reply #77
Nemam trenutno kako isprobati, ali me zanima da li je trainer switch na er9x i dalje obratan ili radi normalno da kada se drzi, ucenik ima kontrolu?

Moyes tako a moyes staviti na neki drugi switch koji ostane kad se pusti, moyes imati switch ya svaki kanak korisnika ynaci das mu samo lijevo desno ili samo gas pa dodajes,
mogucnosti koliko hoces, cak ni ne mora druga stanica biti turnigz moyes biti master bilo kojoj stanici s PPM outputom.

http://9xforums.com/wiki/index.php/Er9x_setup_buddy_box_Instructor/Student

Moyes cak koristiti kao router ka jeftinom prijemniku od T9x i spojiti stanicu za koju nems prijemnik ili je turbo skup, samo pazi na timeout i sl.