Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 164868 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #105
Ma možeš ti sad izvlačit brazilske linkove, nema problema, ali na OBA linka koja si postao ovdje piše HD Hero 960
Nuff said, loš si trgovac i aj bok
Stvar je "zaboravljena", samo bih htio upozoriti eventualne buduće kupce da pripaze ako ćeš prodavati nešto u budućnosti
MAK Zapad

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #106
Dozo a zašto ljudima ne vratiš pare i kažeš ljudima ko pjesma "oprosti mi" ;) Danijel Dozet-oprosti mi
Pa nije valjda na tu granu došlo da se na ovaj način pljačka? Nedavno sam doživio nešto slično i diže mi se kosa već od toga!!!!!!!

PS:spot je valjda sniman s pravom go pro kamerom, vidi se po kutu :D :D

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #107
Ha čuo si mjuzu, očito je da nebu živio od mjuze pa treba muljat  :D
Ma nema veze, nek mu je sa srećom, nek si on lepo popeva a mi bumo snimali s GoPro 960 ;) Samo ću ga se sjetit svaki put kad ugledam tu kameru :D
MAK Zapad

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #108
Tu kameru sam ja trebao kupit ali htio sam  je prije provjerit a onda da mu uplatim novce.Medjutim Dozo je insistirao prvo na uplati, pa onda se žali na robu.Nije 1000 kn malo novaca i zato treba sve prije provjerit.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #109
Dozo a zašto ljudima ne vratiš pare i kažeš ljudima ko pjesma "oprosti mi" ;) Danijel Dozet-oprosti mi
Pa nije valjda na tu granu došlo da se na ovaj način pljačka? Nedavno sam doživio nešto slično i diže mi se kosa već od toga!!!!!!!

PS:spot je valjda sniman s pravom go pro kamerom, vidi se po kutu :D :D
Pare sam dobio danas,o.k vagao jesam ,hocu necu i kako da nemam dodatnih troskova iako sam rekao kako i zbog ceg vracam novce ,al kad te netko nazove i kaze da te nabije na ku... (mislim na mladog gospodina pongru)
 Onda mu ne vracas pare nego zalis sto nisi dobio vise.  The End

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #110
e sad se moram i ja uključiti ..

Dozo Dozo što god ti ispripovijedao ne pali i lijepo ti i napisah nije stvar u 1000 kn ...
Nisi prodavao niti poslao ono što si napisao i točka na to..
Najgora stvar u cijeloj priči je ta što laprdaš (nisam te pitao ovo nisam te pitao ono)
Ak si nepismen nek ti netko drugi pročita što si napisao u oglasu pa nakon toga neka ti i protumači što to je..
Zato te nisam ni ispitivao ...
Najpametniji si i jedino ti znaš sve o Go Pro kamerama i ne znam zašto se ne udostojiš i pogledaš na njihovu službenu stranicu tamo ti sve piše...
Jednostavno laprdaš, a ni to više nema veze jer nisi čovjek nit te mogu nazvati kolegom modelarom...
Čak nisam niti inzistirao na povratu novaca nit u razgovoru niti kasnije nakon toga...

960 je još uvijek 960 a to si sakrio i zatajio
loš trgovac i loša osoba..............

GoPro 2 u narudžbi iza 01.02.  a oglasim prodaju 960   povoljno za nekog od kolega...

primam predbilježbe  :D :D :D :D


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #112
inace kada upises go pro   izbaci ducan u amazoni koji drzi pleme a ne sluzbenu stranicu  :D :D            http://www.google.hr/search?q=go+pro&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:hr:official&client=firefox-a


slažem se Gyro
ali kaže kolega može i ovako

Jos jedna potvrda, nisam lagao sa svom tom opremom
« Primatelj: Pongra : Siječanj 03, 2012, 08:48:12 poslijepodne »
« Na ovu poruku ste odgovorili ili ste je proslijedili. » OdgovorCitat:Izbriši
http://www.anarchysports.com/gopro-960

makar i na tome što mi Dozo šalje i uvjerava me lijepo piše 960 , jedino što je to on prešutio i zaboravio napisati




Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #113
Nije moje da se petljam, ali Dozo sto si ocekivao da ce ti reci? Ocito je da si ga izradio za kamericu i kraj price. Osobno poznajem Pongru, jednog i drugog i pomogli su mi nebrojeno puta sto god da je trebalo. Znaci u tome je fora, pomazes, kupujes i prodajes, druzis se i to je to.  Ne seres i blatis svoj Nick za 1000kn, samo je trebalo napisati 960p i to je to.. I vidis kak to zavrsi, on kupi drugu kamericu, a ti ostanes glavna faca u losim trgovicima :-X
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #114
za mene je pongra u pravu, oglas nije navodio kameru 960 i za mene je to čisti zajeb, ja sam imao nekoliko kupovina od kolega i ja ih opet mogu samo pohvalit, od tonija sam kupio heksu i auroru 9 naslijepo bez gledanja i dobio sam ono što mi je čovjek napisao i ono što sam očekivao mada je on inzistirao da ja to najprije vidim pa ako mi se svidi da uzmem ali pošto sam ja bio daleko a zapelo mi da to uzmem ja sam mu rekao da pošalje bez gledanja i tako je bilo,u trogiru sam ja to preuzeo i platio i to je bilo ok i ja sam zadovoljan, u DUJEMARINA sam uzeo helija koaksijalca isto je bilo u redu, DUJEMARIN mi je davao motor benzinac od 50cc za edga da ponesem kući i da mu platim kad skupin novac nisam to htio nego sam rekao kad skupim da ćemo to realizirati(čovik mi davao na lipe oči a jednom se vidilu u životu- to je meni kolegijalnost i povjerenje) sad imam novac ali nikako se ja i on organizirat za kupoprodaju ali i to će doć uskoro na red :D, od kolege Hrivela sam preko prijatelja uzeo Solo pro sa puno rezervnih dijelova i kad je došao heli nije mi palio kad se stavi baterija, ja se javio imenjaku i veli čovik kod mene je radio ali se mom frendu žurilo u posušje pa nije imao vremena za probu, ali ipak kolega Hrivel veli zna Zvonimir di sam pa mi pošalji po njemu sve nazag, ali kako se meni letalo a frend nije išao brzo za zagreb ja sam uzeo heli i malo prćkao po njemu ,malo prilemio kontakte i on je meni proradio i ja sam s njim letio tako da je ispalo ok, ali je poanta u tome što mi je imenjak rekao da ja to njemu vratim i da će on to riješit, nije bilo nikakvih dodatnih prepucavanja, meni je to bilo bitno što se čovik tako ponio prema problemu i bio je spreman vratiti novac tako da je samo za to meni ispao regularan i zato i njega pohvaljujem, malo sam duže pisao,nadam se da nećete zamjerit ali sam htio reć da među modelarima treba postojat poštovanje,razumijevanje i kolegijalnost, pozz svima :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #115
za mene je pongra u pravu, oglas nije navodio kameru 960 i za mene je to čisti zajeb, ja sam imao nekoliko kupovina od kolega i ja ih opet mogu samo pohvalit, od tonija sam kupio heksu i auroru 9 naslijepo bez gledanja i dobio sam ono što mi je čovjek napisao i ono što sam očekivao mada je on inzistirao da ja to najprije vidim pa ako mi se svidi da uzmem ali pošto sam ja bio daleko a zapelo mi da to uzmem ja sam mu rekao da pošalje bez gledanja i tako je bilo,u trogiru sam ja to preuzeo i platio i to je bilo ok i ja sam zadovoljan, u DUJEMARINA sam uzeo helija koaksijalca isto je bilo u redu, DUJEMARIN mi je davao motor benzinac od 50cc za edga da ponesem kući i da mu platim kad skupin novac nisam to htio nego sam rekao kad skupim da ćemo to realizirati(čovik mi davao na lipe oči a jednom se vidilu u životu- to je meni kolegijalnost i povjerenje) sad imam novac ali nikako se ja i on organizirat za kupoprodaju ali i to će doć uskoro na red :D, od kolege Hrivela sam preko prijatelja uzeo Solo pro sa puno rezervnih dijelova i kad je došao heli nije mi palio kad se stavi baterija, ja se javio imenjaku i veli čovik kod mene je radio ali se mom frendu žurilo u posušje pa nije imao vremena za probu, ali ipak kolega Hrivel veli zna Zvonimir di sam pa mi pošalji po njemu sve nazag, ali kako se meni letalo a frend nije išao brzo za zagreb ja sam uzeo heli i malo prćkao po njemu ,malo prilemio kontakte i on je meni proradio i ja sam s njim letio tako da je ispalo ok, ali je poanta u tome što mi je imenjak rekao da ja to njemu vratim i da će on to riješit, nije bilo nikakvih dodatnih prepucavanja, meni je to bilo bitno što se čovik tako ponio prema problemu i bio je spreman vratiti novac tako da je samo za to meni ispao regularan i zato i njega pohvaljujem, malo sam duže pisao,nadam se da nećete zamjerit ali sam htio reć da među modelarima treba postojat poštovanje,razumijevanje i kolegijalnost, pozz svima :)

Ma nema tko što zamjerit, dapače to je to što si na kraju napisao poštovanje, razumijevanje i kolegijalnost...
Ali jbg.... kriv sam si sam u konačnici, a veli tzv kolega koji je to na kraju i napravio promišljeno jer ide iz laži u laž nek oglasim prodaju na Njuškalu i dobro ju prodam????

Valjda je mislil na to da nekog zaj... da prešutim činjenice ??
Da se oblatim za 800-900 kn ??  ne hvala

a tebi HB fly lijep pozdrav


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #117
stari moj pa daj ti to objasni VOLIO BIH CUTI OBJASNJENJE ??? ??? ?

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #118
Njegovo objašnjenje je da je prodao GoPro HD Motorsports 1080p, nikad korištenu
MAK Zapad

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #119
mislim da je vrijeme za muldera  i scully jer istina je tamo negdje..................