Skip to main content

Topic: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva (Read 48346 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #64
Barem imam i ja malo zrnce pameti u mom kratko vijeku modelara 8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #65
ajd kad se dogovorite u svezi skupa javite se  ;)
svaka čast :)

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #66
ne prepisuj.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #67
Nije to iskvarenost to je snalazljivost :D
A sto se ovaca tice ako budemo imali srece barem jedna ce past travu bas u vrijeme kad mi dodjemo.a Zac sta ti kazes?zar to nebi bio dar s neba za nas skup?
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #68
Nije to iskvarenost to je snalazljivost :D
A sto se ovaca tice ako budemo imali srece barem jedna ce past travu bas u vrijeme kad mi dodjemo.a Zac sta ti kazes?zar to nebi bio dar s neba za nas skup?

Ivane nisi skužio. Skužit ćeš kad buš stariji  ;)
 
Žac ne okreče ovce, bar se tješim da nisu ovce i kokoške ;D :D ;D
 
Bil bi sretniji da je pečena ovca na livadi ili da ju tamo ispečemo  ;D

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #69
He, da je bar janje a, ne ovca ili kakvo kozle za okrenit >:( >:(
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #70
Jos sam razmisljao da ono okrenit stavim pod navodnike :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #71
e  de molim vas  ova tema je ozbiljno postavljena i na aeromodelarstvo.net je isto  proglasena tema zato  mi ovo ozbiljno mislimo a vi sto se poceli sprdati
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #72
e  de molim vas  ova tema je ozbiljno postavljena i na aeromodelarstvo.net je isto  proglasena tema zato  mi ovo ozbiljno mislimo a vi sto se poceli sprdati

cemu zamjerka što si decki daju malo oduška u ove hladne kišne dane....

tema je tu, svi je prate i humor u sklopu teme nikako ne može štetiti... da pace može privuci dodatnu pozornost kad ekipa skuži da su modelari i zafrkanti a ne samo natjecatelji
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #73
Nakon nekoliko težih dana i koliko toliko sredjivanja stvari u klubu evo me natrag i sve pozdravljam.Konačno mogu rači da sam dobio suglasnost novoizabranog votstva kluba da aero klub borovo-vukovar ukoliko se svekoliko mod. pučanstvo slaže , preuzme domačinstvo i organizaciju skupa uz naravno potporu svih zainteresiranih za učešće u organizsciji.. uglavnom dragog kolegu( diogena) Damira bi zamolio da uskladi datum slobodnog vikenda tamo negdje na proljeće kada nema tekmi .. orijentirno uz sve što bi osmislili i stavili u plan i program okupljanja ak borovo organizirao bi obilazak grada, memorijalnog centra(muzej domovinskog rata), memorijalnog groblja i spomen doma Ovčara... dakle cijenjeno modelarsko pučanstvo ako se slažete otvorio bi novu temu u kojoj će jedino biti potrebno upisati ime prezime grad ili klub iz kojeg dolazite a to bi pomoglo oko donošenja financijskog plana.. molim Vas da se u ovoj temi izjasnite dali ste za Vukovar i ako veći broj pokaže zanimanje ,otvaram novu temu za nazovimo to predprijave... pozdrav i krenite
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: organizacija skupa cjelokupnog modelarskog pučanstva

Reply #74
PZ tvoja ideja je odlična. Ja ću pitati predsjednika MK kada se komisija sastaje (ja nisam član MK) , tj. kada bi mogli saznati datum(e) slobodnog vikenda.
Damir