Skip to main content

Topic: Katana X-Lite 2x2 (Read 6677 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Katana X-Lite 2x2

Reply #15
Katana konacno poletila.. Za sada sam uglavnom zadovoljan ali ima tu jos nekoliko stvari za poboljsat, a teziste je najbitnije od svih. Napravio sam samo 2 leta od 5 minuta. Evo nekoliko slika, a video stavim sutra..

Life is simple; eat, sleep, FLY!



Odg: Katana X-Lite 2x2

Reply #18
svaka cast. koliko je to tesko i kolika je uopce tezina  2x2 klase modela? kaj bus sa kabinom i kaputazom?  ja za sada samo sanjarim o nekom 3d benzincu, nikako da skupim neke pare, uvijek mi nesto drugo treba.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Katana X-Lite 2x2

Reply #19
Mislim da je ogranicenje pa fai-u 6 kg za 2x2. Ja imam nesto malo vise, 6.4kg. Kaputaz cu najverovatnije napravit kalup od stiropora i staklo 150 g/m2, a kabinu vjerovatno neku plastiku skemijat. Sta se tice love, materijal te kosta oko 150€ ako uzimas iz kine foliju. Ja sam cjelog preslacio sa tom kineskom i mogu ti rec da je odlicna, mozda cak ko Oracover, a duplo je jeftinija. Samo na tom modelu sam potrosio oko 5-6 m2 folije. Kada si izracunas da ti je 1m x 60 Oracovera oko 10 euricha lijepa svota te izade za cjeli model. A i jos nakon sta skupis pare treba 3-4 mj rada, tonu zivaca i puuuuno volje..

Pozdrav
Life is simple; eat, sleep, FLY!


Odg: Katana X-Lite 2x2

Reply #21
Kolega savrseno lijep model , zanima me ova folija iz kine di ju kupujes ?


Odg: Katana X-Lite 2x2

Reply #23
hvala