Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26819 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #45
       ..Hvala na razumjevanju i nadam se da će te shvatiti da bi ovaj skup trebao biti nešto veliko za grad vukovar i hrvatsko modelarstvo i tako se prema ovom skupu ponijeti.....I moram reći da bi osobni bio i više nego zadovoljan kad bi se skupu odazvali iz svih krajeva lijepe naše. Na Vama svima je da promislite i odlučite i hvala Vam još jednom u ime svih koji daju sve od sebe da skup bude nešto za ugodno pamćenje jer samo oni znaju što sam ja  a i ono zajedno samnom prošli da opće realiziramo ovu ideju...

Pozdrav,
ukoliko želite modelarske aktivnosti u vašem gradu, možda bi bilo dobro da ljude privučete, ne modelarskim susretima, već natjecanjima. Nisam protiv modelarskih susreta takve vrste, ali sam skup, suret ili miting, sam po sebi nema neku svrhu, osim opuštanja, ića i pića. Mislim da svatko od nas takve stvari može pronaći u okolici u kojoj živi. Isto tako se na tim mitinzima često, zbog pokazivanja, zna događati dosta crasheva ili nedaj bože, nečeg još ozbiljnijeg.
Kao povjerenik Modelarske komisije za F5J kategoriju (elektro pokretane jedrilice), pratim, preko foruma, neko vrijeme vaše aktivnosti u Vukovaru i mislim da imate dovoljno potencijala za organizacijom jednog takvog natjecanja. Tim više što ste prikazali nekoliko projekata, koji bi, uz malo modifikacije setupa, mogli sudjelovati u F5J-N kategoriji. Dakle, uz organizaciju takvog natjecanja, koje je sve popularnije u nas, i samo sudjelovanje na natjecanju, mogli biste u vaš grad privući dosta veliku ekipu iz lijepe naše.
Jedino je potrebno na početku godine termin vašeg natjecanja uvrstiti u modelarski kalendar, te barem netko od vas sudjelovati na natjecanjima u ostalim mjestima.
Ukoliko biste se odlučili na takvu aktvnost, mislim da slijedeće godine ne biste trebali moliti da se netko odazove u Vukovar.
A što se tiče ovog skupa, želim da vam u cijelosti uspije, bez obzira na sve poteškoće koje prate samu organizaciju.
Danijel Štefičar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #46
Danijel hvala na vrlo konstruktivnim savjetima ..Ako stvari u klubu budu kako bi trebale biti bit će i organizacije natjecanja ..Do sada imamo nekiliko puta godišnje u F 1N a  imamo i par koja su isto u slobodnoletećim kategorijama..Naravno da ćemo biti voljni organizirati i F5J  i štošta drugo kad svedemo stvari na stanje kako treba biti ...Eto sutra krećemo vrlo ozbiljno nas nekoliko sa pretsjednikom i članovima izvršnog odbora pa se nadam da će vrlo brzo sve sjesti na svoje mjesto....Ovaj smo put čvrsto ustrajni da klub riješimo svih onih koji koče i klub iskorištavaju za nešto što nije primjereno....
I baš zbog svega toga mislim da će ovaj skup biti itekaki potencijal odnosno incijalni korak gradskim ocima da shvate što je to u što grad treba ulagati---Okupljati mlade u jednu zdravu cjelinu i vrlo zanimljivim djelatnostima,,Pozdrav i nadam se da se vidimo!!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #47
Dakle ovako cijenjena gospodo modelari!  Danas su stavljene  tvrde smjernice pred gospodina koji je do sada radio što je htio...Bio je žestoko na drebangu i obzirom da ide 1.9. u "penziju" dala mu se šansa da iskoristi ovaj period kao prelazni rok za uvođenje novog ćovjeka u rad uz stalni naš nadzor..Moja malenkost imenovana je rukovodiocem letačkog programa skupa modelara u Vukovaru i striktno mi je skrenuta pažnja da sve mora biti po pravilniku... Stoga bi molio one koji misle doći, da  se odluće za neku od polica osiguranja , jave da dolaze  i daju radnu frekvenciju na kojoj lete i koji model...
Letit će se u četiri zone  po 3 modela . što znači da će cijelo vrijeme u zraku biti 12 letlica.. vrijeme nije ograničeno..U 1. zoni jedrilice  i el jedrilice,U2. zoni elektro avioni ,U3. zoni helići,U4. zoni motorni modeli....
Sve će biti prikazano na karti koju spremamo..
 toliko za sada a poslije radnog sastanka u ponedjeljak saznat će se više....

prijavu možete poslati  na PP ovdje ili na moj mail     podunajeczlatan@yahoo.com
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #48
Ljudi moji  što bi?,nema još ni jedne prijave :( ....Dali je moguće da nitko nema namjeru doći u Vukovar? molim Vaše iskrene odgovore.
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #49
Zar stvarno nitko neće da mi bar osvjetla ovaj ružni dan kad definitivno ostah sam?  dajte ljudi bar malo nade........
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #50
Neznam sto je sad razlog sto se  jos nitko ne prijavljuje,dali je razlog osiguranje protiv 3 lica?Ili nitko nije zainteresiran vise za Vukovar?

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #51
ne bi htio dolijevati ulje na vatru s obzirom da mi je želja da se ovaj dugo planirani miting dogodi i da nas bude puno.... htio bi samo skrenuti pozornost da

zasigurno znate da se miting preklapa sa tekmom F3nekaj... i dobar dio modelara je ne žali propustiti...

dobar dio modelara iz zagreba bude angažirano oko Leskovca(post ispod ovoga)

a ekipa sa obale bude na Bolu(Brac) jer je tamo AIR RACE koji traje 3 dana...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #52
Prijatelji dragi nema tu nikakve vatre;  onda ne preostaje ništa drugo nego da se ovdje skupimo svi mi koji se ne tekmamo a ja mislim da to nije mali broj..
#zato pozivam sve one koji su slobodni odnosno koji se ne tekmaju da se jave da znamo približan broj i nema uopće veze hoće li nas biti 10 ili 50..Oni koji budu moći će svoje utiske prenijeti svima ostalima tako da za slijedeći put kad ovako nešto bude organizirano sve bude na vrijeme uzeto u obzir...
Marijo hvala na ovom konstruktivnom i važnom podatku...
ostaje na onima koji su tako da kažem "slobodni" modelari da se odluče i jave ...pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #53
Da pokušamo ovako:
                                  Ko dodje do Vukovara
                                    
                                  dobija sto eura
                                 
                                  ko u Vukovaru leti

                                  do eura možda sleti!
 :D :D ;D :D ;D :D ;D
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #54
Matori jel ti to ode u trubadure ?
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #55
Eto vidiš dokle me dovelo sve ovo u zadnje vrijeme ....
a sad bez šale -ako vam je baš problem to osiguranje i neželite ga raditi dodjite i bez toga -letit će te posred aerodroma gdje jedino možete "oštetiti" sami sebe i malo trave ....kao ja neki dan....  ai ovako će aerklub dati na potpis svima pa tako i meni izjavu da se aeroklub odriče svake odgovornosti u mogućoj nastaloj šteti na modelu ili nekom trećem od strane pilota RC modela ....Sad stvarno više nevidim razloge da se oni koji su slobodni i koji su u mogućnosti da u Vukovar dođu ne odazovu pozivu....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #56
Zahvaljujem momcima iz Duge Rese na prvim prijavama za skup u Vukovaru :.nadam se da će se sa prijavama nastaviti...pozdrav svima!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #57
Poslije ovakvog komentara mogu reći samo ovo:ma boli me više ona stvar i nezanima uopće ova tema .. znate za nju i ko ima namjeru taj će doći ...I opet( ja mislim po drugi put da nalijećem na "minu") i razmislit ću o  svakom mogućem slijedećem postu u bilo kojoj temi...neka mi oproste oni sa kojima jako dobro surađujem i komuniciram al mislim da je tako najbolje......( mi ćemo i dalje i surađivati i komunicirati nekim od danas dostupnih načina)....pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #58
Poslije ovakvog komentara mogu reći samo ovo:ma boli me više ona stvar i nezanima uopće ova tema .. znate za nju i ko ima namjeru taj će doći ...I opet( ja mislim po drugi put da nalijećem na "minu") i razmislit ću o  svakom mogućem slijedećem postu u bilo kojoj temi...neka mi oproste oni sa kojima jako dobro surađujem i komuniciram al mislim da je tako najbolje......( mi ćemo i dalje i surađivati i komunicirati nekim od danas dostupnih načina)....pozdrav

Dok je jos sve bila ideja,rekao sam ti da ti nece biti lako !

pozdrav, Iv

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #59
bbozi ako ti nije stalo do nikakvih okupljanja i druzenja ona nemoj kvariti nikom raspolozenje ako su se nasli vec ljudi koi bi to organizirali i sve pripremili umjesto da das podrsku ti pises ohladite.mislim da to niposto ne zasluzuje nitko tko organizira ovakav skup jer je to vrijedno velike pohvale ma tko god se odluci na takvo sto.