Skip to main content

Topic: Koje action kamere koristite (Read 45929 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #46
Kupi [emoji14]

Sent from LG-G4


Odg: Koje action kamere koristite

Reply #47
Kakva smola, a ja je naručio ima par dana :-[

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #48
Plavi, kakva su iskustva s kamerom? Na tvom videu jako tilta u žiro modu - je li to stalna pojava ili? Vidim da to stvara dosta zamućenja na slici, a i kada se uključi stabilizacija jako kropa sliku pa se izgubi dosta informacija. I boje su malo napumpane. Nego, ako stigneš stavi neki kratki klip kada je uključen žiro pa lagano hodaj nemoj je jako cimat. Istina, cijenom je povoljna.

lp
Toni

 

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #49
Ajmo majko 760kn no wayy
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #50
Plavi, kakva su iskustva s kamerom? Na tvom videu jako tilta u žiro modu - je li to stalna pojava ili? Vidim da to stvara dosta zamućenja na slici, a i kada se uključi stabilizacija jako kropa sliku pa se izgubi dosta informacija. I boje su malo napumpane. Nego, ako stigneš stavi neki kratki klip kada je uključen žiro pa lagano hodaj nemoj je jako cimat. Istina, cijenom je povoljna.

lp
Toni

 
Toni, imas puno videa na ytu o njoj, ima i usporedba sa gopro session, iskreno super je sudeći po gyru, boje jesu malo napumpane al to se da sredit.

https://www.youtube.com/watch?v=vsAdelTVgF4
https://www.youtube.com/watch?v=0DLmicG11jU
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #51
Mene zanima domaća pamet.  Plavi je ima u rukama pa kad stigne već će je on dobro istestirati.  ;)

lp
Toni

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #52
Plavi pozuri, da mogu kupit dok traje ova akcija o.O haha :D
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #53
Narucena i moja, vidjet cemo ju :D
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #54
Nakon evo vec 12ak dana jos ništa, gledajuci tracking kod koji sam "dobio" daje mi rezultat u nizozemskoj pa mi nije jasno do cega je sada to, dok je neki dan pokazivao da je u hrvatskoj, a naruceno je sa eu skladista.
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #55
Moja naručena sa gearbesta i zapela na carini. Dostavio sam traženu dokumentaciju i već par dana se ništa ne dešava.  Koliko vremena treba da carina odradi svoje?

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #56
Da nije i moja zapela ali ne bi smjela jer je iz eu skladista pa je već carinjeno.
Bitno da se leti.

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #57
Meni je znala roba stajati na carini desetak dana...

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #58
otisle u vjecna lovista  ;D cekam novu
jedino ova crna radi ali sluzi za snimanje okolne zajebancije kad pelamo, jer je koma kamera za snimit fpv

Odg: Koje action kamere koristite

Reply #59
A izgledaju-ko žive[emoji4]