Skip to main content

Topic: hakiranje stanice corona modulom-problem (Read 877 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

hakiranje stanice corona modulom-problem

dakle trebam pomoć.. hakirao sam dvije stanice coroninim modulom(vrećicom) graupner mx12 35mhz na kojoj sam prebrikao plus te ga spojio na prekidac tako da prekidam napajanje 35 i 2,4 i nakojoj mi ne radi ruder ostalo sve normalno radi tj ruder ima mali pomak 5% i neda se povecati makar je u stanici na 120%.. nesmijem izvaditi cjeli modul od 35mhz jer onda izvadim i cjelzu memoriju stanice pa se izbrisu svi modeli i ne radi dobro..  a hakirao sam i jeftinu 2,4 stanicu koja je sa jednim prijemnikom radila normalno ali htio sam i u njoj coronu.. ugradio sam coronu sve komande rade ali na 20%pomaka... s time da je to stanica slicna esky.. u njoj mi oba modula rade istovremeno mislio sam da je to zbog toga no kad sam odspojio i plus signal corone i ostao je samo orignal modul jos uvijek je ostala raditi na 20% i sa starim prijemnikom..eto mozda netko od iskusnijih modelara ima iskustva sa ovakvim slučajem..unaprijed hvala na pomoči!