Skip to main content

Topic: dali ima tko da reže zagi krila  (Read 12626 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #76
pa ja sam mladom kolegi nasao stanicu od kolege Smiljca za malo novaca (150 kn),novu 2.4 ghz i ponudio mu svog mini zagija također za sicu,da stvar bude bolja zivim u ng i spreman sam mu bio povest u pž (30 km) krilo,kad sam rekao da mi se javi,on kaže kako ide u školu i nema vremena....dakle >:(

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #77
Ma može se letit za malo novaca!

Moj kompić iz kvarta je nabavio za manje od 100€ komplet opremu (neka žblj 2.4 stanica, izvrsna e-jedrilica od balze (samogradnja od hl25), motor, regler, servače...)

Ako se čovjek želi upustiti u samogradnju, za 100-200 kn materijala (balza, ljepilo, skalpeli...) napravi fenomenalan model! Naravno, nije lako se odmah baciti na tako nešto, ali zato postoji forum, lokalni modelari, internet... Nije to kvantna fizika...
MAK Zapad

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #78
pa ja sam mladom kolegi nasao stanicu od kolege Smiljca za malo novaca (150 kn),novu 2.4 ghz i ponudio mu svog mini zagija također za sicu,da stvar bude bolja zivim u ng i spreman sam mu bio povest u pž (30 km) krilo,kad sam rekao da mi se javi,on kaže kako ide u školu i nema vremena....dakle >:(

Ok, sve je jasno. Edi, ignoriram te odsad i nedo ti bog da vise ista trazis tu na forumu.

Scaevola, tebi najvece pohvale pravi si

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #79
Meni ovo sve izgleda kao jedan veliki troll. :o

Iako moram priznati da sam dobro prikratil ovo jutro čitajući ovu temu... ;D

Čirz mejtz... 8)
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #80
Lagano ban i prijava ISP-u i amen!


Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #82
Mislim da su penezi u pitanju. ako ne ide nek se strpi dok neskupi dostatnu svotu i sto drugo mu reci, i mi svi imamo raznih zelja u ovome prekrasnom hobiju pa se " pokrijemo koliko mozemo".

 

Odg: dali ima tko da reže zagi krila

Reply #83
evo da ja zaključam temu i kako da izbrisem svoj profil da kako kažete da vas  "trolam" pa ću se najbolje ostavit vas !!!