Skip to main content

Topic: Fly Fly (Read 9320 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Fly Fly

Reply #15
ipak, na sreću, popravljiv je, a sva elektronika, baterije i motor su potpuno neoštećeni...grdo je zvučalo, još grdije izgledalo....moja pogreška...jednostavno sam zaboravio da je to stablo tamo..bio sam koncentriran na manevar koji sam radio prije toga i onda se samo čulo kabum...

hvala Plavome što se penjao na krošnju po tankim granama i Hrvoju koji je skupljao okolo djelove...letjet će on opet.... >:(

Toni

Odg: Fly Fly

Reply #16
bit ce jos lepsi i jos bolji. ;)

Odg: Fly Fly

Reply #17
Nema na čemu Toni, zato smo tu (a i naj lakši sam)



A evo kako je to izgledalo na drvetu


Odg: Fly Fly

Reply #18
pa nisam znao da je to stiroporac.....

ma to još danas može u zrak ..... par kapi cijanofiksa i epoksija i letiiiiii


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Fly Fly

Reply #19
ne baš danas ali bit će on opet u zraku sa scala usisnicima ..he..he..krilo se stvarno pokazalo čvrsto s obzirom na udarac...bit će to opet sve pet...

 




Odg: Fly Fly

Reply #23
Plavi kada bolje razmislim za sve je kriv Žac, pa stalno zove, pa pije vino...eeee...šaljem ga njemu na popravak.... :)

Odlično si to smontirao  8)



Odg: Fly Fly

Reply #26
ipak, na sreću, popravljiv je, a sva elektronika, baterije i motor su potpuno neoštećeni...grdo je zvučalo, još grdije izgledalo....moja pogreška...jednostavno sam zaboravio da je to stablo tamo..bio sam koncentriran na manevar koji sam radio prije toga i onda se samo čulo kabum...

hvala Plavome što se penjao na krošnju po tankim granama i Hrvoju koji je skupljao okolo djelove...letjet će on opet.... >:(

Toni

Toni što ti je došlo da potrošiš moje drvo. Zbog tog drveta počeo sam letjeti na drugoj livadi vidi kartu tamo nema drveta samo jedan grm i to nizak.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Fly Fly

Reply #27
trebal si ostavit avion gore da dozreli 8)
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Fly Fly

Reply #29
Super mi je kraj  :D :D

Slovima bi ovako opisao Plavog
Zzzzzzzzzz...hkmmm... uuuuu
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24