Skip to main content

Topic: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje... (Read 35339 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje...

Reply #90
Nakon nekoliko godina stanke zazelio sam sem nove nacionalke. Ovaj put radi se o jedinstvenom  kompozitnom modelu sa krilima iz kalupa, sto je po meni najveca prednost u usporedbi sa ostalim modelima koji imaju uglavnom konstruktivna krila. Rijec je o modelu Big Vortex-400 kojemu sam zbog velikih problema sa pokretnim horizontalcem izradio novi V-rep i sada napokon uzivam u letenju.

Nastavljam brisanjem prašine sa modela koja se nakupila tokom zime... Nevjerojatno koliko slabe volje može izazvati ugrađena nekvalitetna elektronika. Naime kineski servomotori D56 jako loše vračaju u centar pa je samim time letenje dosta neprecizno, što ne pogodoje takvim vrstama modela..eto prvom prilikom vadim škart robu i stavljam provjerenu kvalitetu 😥

Re: Belovic - povijest F5J modela, ostali modeli, letenje...

Reply #91
Od zadnjeg posta u ovoj temi nakupilo se podosta novih jedrilica ali ova zadnja mi je posebno draga i lijepa tj. Diana-2 u mjerilu 1/4 sa rasponom nesto manje od 4m. Jucer su napravljeni prvi letovi na ravnici, a nadam se da ce uskoro osjetit i svoj prirodni element dakle padinsko letenje  :-*