Skip to main content

Topic: Još jedan moj hobby (Read 8232 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Još jedan moj hobby

Osim što sam se počeo bavit modelarstvom u zadnjih par mjeseci aktivno već sedam godina se bavim maketarstvom i isključivo sklapam automobile.Moju FB stranicu možete posjetiti klikom na link ispod ovog posta. :)
Evo nekoliko mojih radova  :)
FORD FIESTA S2000 ---Test day car--- 1/24



Ferrari F430 Scuderia-NoviTec 747 Edition ,1/24






Ford Focus WRC 99 1/24



Ferrari F1 F2005 Michael Schumacher 1/24





Mitsubishi Lancer EVO IX(9) RalliArt 1/24







Ferrari F430 Scuderia 1/24











Ima još toga ali ovo je samo onako za show-off :)

Odg: Još jedan moj hobby

Reply #1
to su rewelove makete ili iz glinamola.


Odg: Još jedan moj hobby

Reply #3
Sudeći po maketama koje si nam prezentirao, imaš šlifa za precizne stvari i spretne ruke, i uopće ne sumnjam
da ćeš se snaći u aviomodelarstvu. Nemoj samo zabrijat na gotove modele - stvaraj, istražuj, sam dizajniraj avion,
ak treba fulaj 10 puta.. budi kreativan....zato se za početak drži jeftinih materijala i jednostavne konstrukcije dok ne stekneš sigurnost u ono što radiš.. a najvažnije od svega - educiraj se.. skupljaj informacije .... stekni znanje... iskustvo..

Odg: Još jedan moj hobby

Reply #4
Mario ,bravo majstore...Šišmiš je sve rekao...za gotove modele aviona , počekaj mirovinu.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Još jedan moj hobby

Reply #5
Nakon dugo vremena pala je još jedna nagrada na natjecanju iz maketarstva na 9 Kupu Zagreb koji se održao 24.5 2014 .Evo par slika  :P :).




Odg: Još jedan moj hobby

Reply #7
Čestitam Mario , lijepi trofeji... 8)...Jednog dana će se tvoja djeca... hvaliti sa Tatom Mariom  ;)...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Još jedan moj hobby

Reply #9
Čestitam, Mario. Meni se sviđa ona maketa "test day car". Super ti ide, samo nastavi. Vidim da si otežao sa puno medalja, tako treba. Ja se ne mogu pohvaliti ničime sličnim,... eh...

LP
milan
---

Odg: Još jedan moj hobby

Reply #10
 :P
Ferrari F430 Scuderia-Spider


Ferrari F430 Challenge No:14







Ferrari 360 Modena



Ferrari F430 Spider





Odg: Još jedan moj hobby

Reply #11
Vidim da samo slazes ta taljanska smeca od fiata, sto je s porscheom ili drugim pilama?

Odg: Još jedan moj hobby

Reply #12
Vidim da samo slazes ta taljanska smeca od fiata, sto je s porscheom ili drugim pilama?
Hahahahaah Coljo nisi jedini koji je reko okani se Fiata i tog smeća,ali jedno vrijeme me taj đir furo sa Ferrariima  :D ;D  pa je nastala ta kolekcija :).A sada modelarstvo stupa,jeste da nemam para ali ZAGI :) je bar tu i na njemu sam dok naučim osnove i sate letenja,kasnije kako sam si ja zamislio mislim priječi na jedraljke  8) kaj mi je vrlo interesantno,pukneš ju gore i lagano ju drajvaš"lowrider"  ;D.