Skip to main content

Topic: Programiranje ESCova za quad (Read 8841 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #15
Mi se vrijedi zaliti banggoodu? Mozda dobim povrat novca, mozda...
 Cekao sam dijelove vise d mjesec dana kad su bili na carini dva tjedna a nisa mskuzio prije tak da cu svakak probat s ovim jer samo zelim letjet pa kak bude bude
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #16
Nemam bas srece, jos sam narucil neki video transmitter kaj kad sam cital komentare izgleda da svima izgaraju da se pregriju i ode... ::)
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #17
Nasao sam na internetu ovo: These motors are only proven compatible with ESC's flashed with 5-15-13 SimonK firmware.
Jel ko probao flashat na njih taj FW il ima ko volje to isprobat?
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #18
jel mozes uploadat sliku motora i navoja na njima, da vidim jel su kopije ili oridjidji

 

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #19
Valjda se vidi
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #20
pa mogu ti reci da nemas kopije, imas srece

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #21
Uf stvarno imam onda... Prekosutra izvjestaj kako radi sve, cim doma dodem onda.


Evo linka na quada i elektroniku
https://grabcad.com/library/printable-250-racing-quadcopter-1
To je prva verzija sad, sljedece kaj budem napravil je da mi prednje ruke se svinu pri udarcu da budu samo na jednom sarafu i da ih neka lajko promjenjiva plastikica drzi da ona pukne


Kad radite flipove ima neka posebna formula ili samo stick na jednu stranu povucete? Vozil sam u simulatoru samo al nekak se cini tam prejednostavno
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #22
E i valjalo bi prouciti koji su original ss motori. Sve one usporedbe na youtubu i forumima sam pogledao i zakljucio da imam original sve dok mi Kreso nije poslao tvoju sliku sa 3 motora bez zvona! Ja mislim da moj ima namotaje kao onaj srednji a po zvonu se neda primjetiti nikakova razlika.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #23
Steka mi net na mobu pa nisam vidio postove i slike. Moji motori su isti takovi ali ipak ne radi  :'(

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #24
znaci original ti ima ove lijepe namotaje i mekanu zicu koja ide van motora, to je to sto na prvi pogled mozes skuzit

prva bolja kopija ti je sve skoro isto u namotajima, manje razlike u kucistu i zvonu, ali van motora ide ista kruta zica kojom je namotan motor

druga brutal kopija, meni najdraza jer jednostano nemozes pokurit te motore  ;D je odvratno namotana zica, zvono i kucista su od nekog mekanog skart aluminija i pri prvom padu se sve iskrivi, vratis zvono prstom u kontra smjer i pici dalje. A kaj se tice namotaja isto tako zica koja ide van motora je kruta.

da mogu vozio bi na sve cetiri kopije jer se jednostano NE GRIJU motori, jedan novi motor je dosao sa namotajem negdje naslonjenim na kuciste i probija mi napon. zato vozim kombu pola pola  ;D

jedini escovi koji trpe sva moja sranja su ztw spider, i to 12 amp, u svim mojim videima se moze vidjet kaj to cudo trpi, na 3 i 4s, 5045bullnosi

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #25
A kaj je zvono?
A sad je stvar to kaj ti ne radi u motoru da je nekompatibilan s escom i original ili je ipak kopija? Trebal bi raditi ak je original jelda?
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #26
zvono ti je gornji dio motora gdje prop sarafis

sranje sa kopijama ti je to sto nitko nezna koliko puta je namotana zica na motoru i to je problem za bilo koji regler, kamoli za sn koji je sam po sebi u banani

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #27
A nista onda cu se zalit preko pay pala pa cu narucit cobra motore, s njima valjda ne mogu promasit
“You wanna fly, you got to give up the shit that weighs you down.”

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #28
To je definitivno najbolja opcija!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #29
U cobre su i na mojoj wish list  ;D  one 2204-2300kv