Skip to main content

Topic: Tražim uslugu rezanja Letečeg krila (Read 1402 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tražim uslugu rezanja Letečeg krila

Kako sam naslov kaže, molim ako netko ima cnc ili radi uslugu rezanja krila za "Zagija" potrebna su mi 2 zagija od 2m i 4 zagija do 1,2 do 1,4m. Samo stiro bez oblaganja o sl.

Unaprijed hvala

Nino
Sve više znan a sve manje mogu

Re: Tražim uslugu rezanja Letečeg krila

Reply #1
Ja sam u sličnoj potrazi, ali bez uspjeha.  Svakako javi ukoliko uspiješ naći nekoga.


Sretno

Re: Tražim uslugu rezanja Letečeg krila

Reply #2
što stvarno ne želite to doma sami narezati u 20 minuta s komadom žice?
kakav CNC pa to je zagi, leti i kao ravna ploča deprona, leti i  kao par ploča deprona nalijepljenih jedna na drugu pa skraćeno stepeničasto da ima kao prema iza tanji profil...  da se i pobrusiti pa bude mega.




X


da bilo kako izrežeš rukom bude letilo. već ste mogli biti u zraku koliko tražite čovjeka s CNC-om a i ako bude htio netko kada opali cijenu ne bu zabavno.


ako trebat mjere, imam slike svojih izrada prije 10+ godina pa lako postam što imam u arhivi,
u temu samogradnja ili di vec otvorite topic, stvarno je jednostavno napraviti zagija i ne traje dugo. a leti jako dobro.
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Re: Tražim uslugu rezanja Letečeg krila

Reply #3
Hvala na odgovoru.
Rezao sam prije na žicu od gitare, ima još jedan zagi u letnom stanju
Radio i predloške od aluminija. A od deprona da ne govorim pogotovo sve verzije sa flitetest stranice. Sad sam dosao u tu fazu da bi rađe platio uredno izrezano.

Hvala!
Sve više znan a sve manje mogu

Re: Tražim uslugu rezanja Letečeg krila

Reply #4
što stvarno ne želite to doma sami narezati u 20 minuta s komadom žice?
kakav CNC pa to je zagi, leti i kao ravna ploča deprona, leti i  kao par ploča deprona nalijepljenih jedna na drugu pa skraćeno stepeničasto da ima kao prema iza tanji profil...  da se i pobrusiti pa bude mega.
 
 
Glas razuma, čemu tražiti super-preciznost konstrukcije koja to sama po sebi i po materijalima izrade ne može biti.

Način izrade, savjete i fotoalbum sa svim objašnjenim detaljima je ovdje (kod Plavog):
https://rcwings.webs.com

Kf profili od građevinske izolacije isto daju odličan, brz i jednostavno ponovljiv rezultat, ovo je veličine Zagija od 5mm ploća "za ispod laminata" (Youtube)

https://www.youtube.com/watch?v=yyKQ0QjyjC0