Skip to main content

Topic: Par pitanja... (Read 10456 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Par pitanja...

Reply #15
tek sad procitah sve, thanks.. pamtim, zovem kad zatrebam...

Odg: Par pitanja...

Reply #16
Evo slike do kud sam dosao .. vec tjedan dana projekt je stao ::) jer u bauhausu u zgrebu  nema nigdje balse od 2 mm isao sam u oba dva bauhausa u jankomiru i onaj tamo prema trgovackom centru mandy (neznam dal ima jos koji)  ..
pa je moje pitanje gdje da se snadem jos ... po***dit cu vise bas imam volje za dovrsit ga..

Treba mi jos samo jedna ta dascica od balse da pokrijem ovu donju stranu gdje je rupa a gornji dio je vec izrezan samo se ceka da se naljepi...


Odg: Par pitanja...

Reply #17
leo modeli.  covjek je cesto u zg
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Par pitanja...

Reply #18
Molio bih vas ako mi mozete preporuciti nesto da popuni ove rupe gdje nisam dobro spojio dascice na koritu   , mislio sam u pocetku na silikon ali nije dobra ideja jer ce ga biti tesko oblikovat ... dali ima nesto sto mogu izbrusit , nesto tvrđe od silikona

ovo mi je doista vazno jer je ovo sami kraj , i zelim vise dovrsit ovaj model i krenut na drugi, molio bih vas za pomoc!

Hvala

Odg: Par pitanja...

Reply #19
Epoxy i Microbalons ili Erosil koji je jeftiniji ali je Mikrobalon mnogo bolji,
pozdrav

Odg: Par pitanja...

Reply #20
Epoxy i Microbalons ili Erosil koji je jeftiniji ali je Mikrobalo mnogo bolji,
pozdrav

puno hvala na odgovoru...

daj mi pliz reci dali se taj mikroballon treba mjesati s icim..gledam tu po webu i vidim da je to kao neki  prah...


Odg: Par pitanja...

Reply #21
zamijesas dvokomponentni Epoxy i prah dodajes toliko da mozes tu masu Spahtlom nanositi,lijepo se smirgla i ostavlja cistu i glatku povrsinu a ipak veoma tvrdu,potrudi se da to uradis,bit ces zadovoljan,siguran sam.

Odg: Par pitanja...

Reply #22
zamijesas dvokomponentni Epoxy i prah dodajes toliko da mozes tu masu Spahtlom nanositi,lijepo se smirgla i ostavlja cistu i glatku povrsinu a ipak veoma tvrdu,potrudi se da to uradis,bit ces zadovoljan,siguran sam.

HVALA!  :)