Skip to main content

Topic: mig 15  (Read 3347 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mig 15

Završen je mig 15 evo par fotografija


Raspon je 1500mm,turbina 90mm na 6 ćelija li-po, težina 2700g sa baterijama.....malo ću još poraditi na bojama i oznakama.


Tu je i A4 skyhawk sa edf-om od 70mm ,baterija 4S
Sutra bih to malo provozao , U pripremi su PORTER,ZAGI ,MINIMAG,T38,F18...a benzinci će malo pričekati toplije dane.
Pozdrav čitateljima ovog foruma.

Odg: mig 15

Reply #1
Bravo Štefo,
možda tvoj mig malo potakne i Ivana da prione. ;)


lp
Toni

Odg: mig 15

Reply #2
mig izgleda odlicno  8)

Odg: mig 15

Reply #3
Danas 31 03 2011 poletio je Mig15,moram to snimiti pa da vidite kako leti mirno,stabilno,a tek da čujete zvuk turbine...
Prisutni su jedva povjerovali da je to elektro a ne pravi Jet,naravno letio sam i A4 te Portera i zagija.. potrošio sam sve baterije
7-8 komada
U nedjelju ću sve snimiti i staviti na forum.

Odg: mig 15

Reply #4
Danas 31 03 2011 poletio je Mig15,moram to snimiti pa da vidite kako leti mirno,stabilno,a tek da čujete zvuk turbine...
Prisutni su jedva povjerovali da je to elektro a ne pravi Jet,naravno letio sam i A4 te Portera i zagija.. potrošio sam sve baterije
7-8 komada
U nedjelju ću sve snimiti i staviti na forum.

To Stefo, bravo
sa nestrpljenjem ocekujem !
poz.iv

Odg: mig 15

Reply #5
još jednom bravo Štefo, tko jednom čuje zvuk turbine teško se od njega rastaje...dobro došao u klub..drago mi je zbog A-4 posebno...meni je pružio mnoge sate uživanja..... ;)




lp
Toni

 

Odg: mig 15

Reply #6
Pozdrav Štefo ! i svaka cast , dobro si to izgulio, ispalio ili šta vec !
Mozda i ja dođem u nedelju na jelas da to vidim iako nevjerujem da cu se uspit probudit tako rano :-)
Još jednom veliki pozdrav tebi.

Tomislav V.