Skip to main content

Topic: copter x 600 fbl (Read 7413 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: copter x 600 fbl

Reply #30
@zokizo neznam šta ti je pošlo krivo ali  moj copter je došo stvarno bez greške ,ni jedne zamjerke nemam. opravdao je tvrdnju da je copter bolji od hk . a ovo sa zupčanikom  to se njima nesmije dogoditi.....

Odg: copter x 600 fbl

Reply #31
@zokizo neznam šta ti je pošlo krivo ali  moj copter je došo stvarno bez greške ,ni jedne zamjerke nemam. opravdao je tvrdnju da je copter bolji od hk . a ovo sa zupčanikom  to se njima nesmije dogoditi.....

rupe na frame-u krivo izbusene oko 1 mm predaleko izgleda da sam te srece da pogodim bas ono sta nije kako treba :)
i jos najgore od svega mi lik iz ehirobo govori tipa kao
a jeeeee pa uzmi busilicu pa si malo produzi rupe

ma dobro kazem narucio si align frame i jos neke djelove pa cemo vidjet

Odg: copter x 600 fbl

Reply #32
ma kako ti može tako nešto savjetovati ,stvarno neodgovorno i neprofesionalno.
ma nema veze  8) sve če biti ok pa neka se mi na prolječe šepurimo copterima  :D :D :D

Odg: copter x 600 fbl

Reply #33
Ja sam imao Tarot 450pro i sve je bilo super, niti najmanje greške oko materijala i slaganja. Sve pet. Uzeo sam Align 500e super kombo koji me koštao isto kao i Tarot 500 (sa boljom elektronikom) zato jer mi se nije dala naručivat posebno elektronika pa sve to čekat.... ali da sam imao volje uzeo bi Tarot jer sam zadovoljan njihovom kvalitetom.

 

Odg: copter x 600 fbl

Reply #34
Eto skoro dvije godine kupujem u E-hirobo dijelove za CopterX. Zna se desit da dobiješ robu s greskom ali sve se expresno riješi nakon što kontaktiram Lea Chana. Poslikam grešku, posaljem je mejlom i oni mi pošalju zamjenski dio odmah trenutno expresno uz desetke izvinjenja. Tako neznam kako si ti Zoki pokušao riješit svoj problem ali mislim da ti je došlo do malog misanderstendinga. Proizvod mora bit 1/1 a ne ovako i onako. Ako si sve ljepo poslikao i objasnio, nema šanse da bi ti iko rekao da uzmeš turpiju u ruke. Smješno stvarno.
Enlight me!

Odg: copter x 600 fbl

Reply #35
nakon sto sam ima odgovorio
da mora da se sale da moram novi helikopter sam busiti/brusit da bi to radilo dobio odgovor natrag

We are sorry for the issue. We suggest to send you 2 x CopterX CX 450PRO V3 Side Flame as free replacement

narucio sam si align frame pa ovo kad i ako stigne ce stojat mozda zatreba (naravno ako i ovaj ne bude krivo izbusen)

sorry na malom off topicu  ;)

Odg: copter x 600 fbl

Reply #36
nakon sto sam ima odgovorio
da mora da se sale da moram novi helikopter sam busiti/brusit da bi to radilo dobio odgovor natrag

We are sorry for the issue. We suggest to send you 2 x CopterX CX 450PRO V3 Side Flame as free replacement

narucio sam si align frame pa ovo kad i ako stigne ce stojat mozda zatreba (naravno ako i ovaj ne bude krivo izbusen)

sorry na malom off topicu  ;)

Ma de Zoki snimi te krive rupe, bas me zanima sta je krivo izbuseno. Cisto sam radoznao jer mi se cini da na 450 pro frejmu bas nema mjesta za takve "felere". ::)
3 x rc helikopter :P

Odg: copter x 600 fbl

Reply #37
da ne snimam i ne uploadam
evo video sta sam snimio i poslao ehirobo trgovini
promijenio zve zive zupcanike neke i po 2-3 puta,main shaft ali isti vrag
 
copterx problem

Odg: copter x 600 fbl

Reply #38
fakat si dobio "bananu". No nije kriva izrada copterexa tipa da je loša izrada, loša je QC. Takav proizvod nije smio na policu.

Možda je Aligne zbog toga toliko skup.

Ali činjenica da se može dogoditi uvijek ovakva stvar. bed je kada se dogodi baš tebi.

ne znam, od svih tih priča tko je koliko dobar, kroz godinu i nešto koliko to pratim, već i copterex je postao onaj minimum, no opet ovisno tko što radi s helijem. Još jednom iznimka black angel, a nadam se i ovaj 600FBL.

Odg: copter x 600 fbl

Reply #39
Nije Align skup samo zbog QC, ipak oni ulažu u razvoj i onda dođu ovi hohštapleri i samo štancaju  :)


ne znam, od svih tih priča tko je koliko dobar, kroz godinu i nešto koliko to pratim, već i copterex je postao onaj minimum, no opet ovisno tko što radi s helijem. Još jednom iznimka black angel, a nadam se i ovaj 600FBL.

Ajmo ovak, 300$ kit, 100$ motor, 100$ regler (premalo sam i rekao, ali ajde) + servači i FBL kontroler... Ima boljeg izbora za istu ili malo manju lovu. Da je 200$ kit, to bi bila OK kupnja  :)
MAK Zapad


Odg: copter x 600 fbl

Reply #41
Ja uopće ne pričam o Alignu
Ima i onih koji nemaju mušica, ali ti koštaju preko $1000 samo kit (često i dosta više od 1000$)
MAK Zapad


Odg: copter x 600 fbl

Reply #43
ima i align svojih musica nisu ni oni savrseni

http://video.helifreak.com/tmp/2d6434a305bc24f83c80e41612b8021c/mymod.wmv

Ovaj link ne funkcionira......     Zoki, i pravi helikopteri imaju mana ;D, a sta se tice modela, na nama modelarima je da ih strpljenjem, trudom i marljivim radom otklonimo i da natjeramo pticice u zrak. Najlakse je kukat ;D    8)

da na nama modelarima je da dodamo jos 35 dolara i uzmemo align dio  :)

Odg: copter x 600 fbl

Reply #44
Glava, rep, prednji tray pasu.
Ostalo ne.

Inace swash WTF?

Moj prijatelj iz amerike ima ovakav swashplate na svojoj 600-tki,kaže da radi jako dobro i da učvršćuje konekcije od linkeđa
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX