Skip to main content

Topic: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8 (Read 126575 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #1
Izgleda prakticno, rasklopivo, jos da ponude i sareniju varijantu, te da HK napravi jeftinog klona.

Ako naidjes na vise informacija javi.


Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #3
ja neznam, ja si moram ovo čudo nabavit kako god znam, to je najjaća sparavica za FPV što sam ja na netu vidio a k tome izgleda pre pre dobro

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #4
predivno... evo i ja se pridružujem listi kupaca...  :)    :P

X8 Flying Wing Launch

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #5
dobro to čudo izgleda!

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #6
Interesantno mi je foldable prop straga, nisam jos vidio takvo rjesenje.

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #7
Interesantno mi je foldable prop straga, nisam jos vidio takvo rjesenje.
pa to je najbolje rjesenje, pogotovo korisno kod spustanja, ne puca jer 9-10 cola lopatica je i malo nezgodna kod spustanja

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #8
Bome odlicno izgleda, i ja bih....
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #9
9-10 cola ce podici u zrak do 2 kg tereta plus model... ?  :-\

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #10
pa naravno da ce podici, 1000kv-a + 10×6 sklopiva i 4S baterija, setup za povuci tele iz krave  ;)

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #11
X8 ima baš ono što nedostaje našim zagijima, a to je oblikovani široki središnji dio - trup koji ima ograman prostor za korisni teret. Prema fotkama unutra bi mogla stati gotovo 2 dslr aparata s objektivima. Veliki raspon i površina opet naravno daju svoje prednosti. Kako za smještaj fpv i radijske oprema tako i za manja opterećenja na krilima. Model je odlično pogođen, bar ovako na prvu. Pristup elektronici je jednostavan i praktičan. Ako ga se ne optereti previše to bi moglo i jedriti. I ako ne bude imao problema s krilima kao njegov predhodnik zbog svih dobrih karekteristika koje ima mogao bi vrlo brzo postati pravi FPV hit. Moram priznati da sam i ja pao na izgled modernih UAV letjelica. Pun pogodak. 8)
 
lp
Toni 

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #12
... moglo bi se to onako čoporski naručiti kad stigne u trgovine, možda bi bilo i povoljnije nego da svaki za sebe naručuje!!!

pozzzzz
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #13
A DA NETKO POCNE PROIZVODNJU HOMEMADE X8  :D