Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 782193 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #150
vrati im to i reci da im jebes majku lopovsku, to ti je kad ne gledas kako salju, konacna cijena ce bit jos malo veca

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #151
US $19.99Croatia, Republic ofStandard Int'l Flat Rate Shipping
Kao i sve stvari koje sam kupovao preko ebaya. Nije mi jasno zašto to nije završilo na carini kao i sva roba iz inozemstva.Još ljepše na kraju koliko sam shvatio moram doći po robu, pa valjda sam platio prijevoz do kuće a ne do aerodroma
 
Neznam što bi se dogodilo kada ne bih preuzeo pošiljku?
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #152
vratit ce posiljatelju

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #153
Ja isto popushio jednom tu foru sa DHL-om.

Platis i psujes u sebi...mater im lopovsku.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #154
Ja sam jednom isto tako uletio amo i stvarno sam se izdero na njih konkretno na onu ženu što radi pokraj jadranke  puko mi je film jer su mi prvo zagubili paket na njihovoj usranoj pošti  da bi se ja dero i dero pa da bi mi na kraju rekli pa mladi gospodine kada ste toliko pametni nađite se sami da listi i dadu mi listu debelu ko biblija i ja sjednem  za stol i nakon 56 minuta se fakat nađem  i kaže evo me.
I zamisli ti njih da nisu oni krivi šta me nisu mogli naći,da to nije nihov problem i da na kraju sam platio carinu i sve te gluposti na cijenu od 14 dolara radlio se o nenakvom i airbrushu  koji stvarno toliko košta i da ono najbolje od svega ja sam donio račun i gospođa ne vijeruje da to toliko košta i pošalje me van i kaže da sačekam i za 10 min me zove opet unutra da joj ja špokažem gdije sam to na stranici hobbyvity kupio jer ona to ne može nači i naravno  ja joj pokažem i stvarno gdije je i šta je i tek samo onda dobio paket naravno platio prvo sve šta treba.
 
Mislim sramota da ja sam sebe tražim koji su to tamo ljudi ne mogu vjerovati neču više uopće komentirati.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #155
Platio im danas, ubuduće ću provjeriti da ne ide preko DHL-a ili Fedexa.... :'(
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #156
Danas stigla kamerica iz kine naručena 12.01 ,nije tako loše zajedno sa stvarima iz engleske koje su poslane 2.02-to je bila brzina.

KAMERICA !!
ako nije tajna,koja tipa i iz kojega aviona mislis snimati ?
koliko je kostala ?

Ona mala spy kao privjesak za ključeve a cijena je 14 dolara ( e-bay),fino snima za smiješnu cijenu ,ali 2gb za cca 28 minuta a model je easy star. Bumo vidli kako bude to na kraju ispalo.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #157
NAruceno takodje, 2.2. .... jos cekam :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #158
  Priopćenje za medije                HRVATSKA POŠTA
Problemi u prispijeću pošiljaka



Kašnjenje poštanskih pošiljaka iz SAD-a, Kine i Hong Konga

 Zagreb, 25. ožujka 2010. – Hrvatska pošta je u zadnje vrijeme zaprimila brojne upite korisnika o razlozima kašnjenja pošiljaka iz Sjedinjenih Američkih Država, Kine i Hong Konga, na što smo mjerodavne poštanske službe tih zemalja i sami već u nekoliko navrata upozoravali.

Poštanski operator Sjedinjenih Američkih Država navodi kako kao tranzitnu luku zbog nedovoljnih zrakoplovnih prijevoznih kapaciteta koristi Pariz, gdje se pošiljke zadržavaju te potom kopnenim putem otpremaju za Hrvatsku. Zbog toga dostava pošiljaka našim korisnicima stiže od pet do deset dana kasnije. Iako je Hrvatska pošta poštanskog operatora SAD-a u više navrata upozorila na ovaj problem, on i dalje ustraje na korištenju te zračne luke.

Pošiljke iz Kine i Hong Konga se za Hrvatsku otpremaju u otvorenom tranzitu preko poštanske službe Rusije, koja nije u mogućnosti na vrijeme obaviti preusmjeravanje zbog, kako navode, velikog povećanja prometa, na što je znatno utjecala internetska trgovina. Kašnjenja tih pošiljaka kreću se od jednog do dva tjedna, te poštanski operator Rusije moli korisnike za razumijevanje.

Hrvatskoj pošti je žao što dolazi do kašnjenja, no riječ je o problemima na koje ona, usprkos svim upozorenjima poslanim poštanskim operatorima SAD-a, Rusije i Kine, ne može utjecati. Nadamo se da će naši inozemni kolege ubrzo naći rješenje za ove probleme kako bismo mogli neometano nastaviti pružati usluge svojim korisnicima.


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #159
je pa to mi je kinez rekel još lani u 11 mjesecu ......

samo su naši na pošti tak brzi sa priopcenjima da je to strava 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #160
Meni je paket iz Taiwan-a došao za ravno 8 dana u Zadar. Prema "tracking number-u" poslan je u četvrtak iz Taiwan-a, stigao u ZG u ponedjeljak a kod mene došao u petak. Znači Taiwan-ZG 4 dana kao i ZG-ZD. Svaka čast za HP i carinu da im treba 4 dana da mi dostave paket. Paket nije ocarinjen jer su unutra bili razasuti djelovi za helića a vvrijednost malena iako podložna carinjenju.
 
Imam paket ih HC-a koji je naručen 26.1 i od njega još ni traga ni glasa. Zajeb je taj što je poslan najobičnijom dostavom bez tracking-a.
 
Naručio neku totalnu pizdariju iz Singapura s cijenom dostave 3 dolara i stiglo za 8 dana.
 
Baterija iz HC-a je naručena 5.3 a izašla iz Hong Kong-a tek 17.3 a po broju nije još ni došla u HR iako bi je nekad već dobio ali ovo u zadnjih nekoliko mjeseci je uistinu sporo.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #161
evo ja sam se baš preorjentiral na japan ......

dosta mi je kineza
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #162
mdrazic : Baterija iz HC-a je naručena 5.3 a izašla iz Hong Kong-a tek 17.3 a po broju nije još ni došla u HR iako bi je nekad već dobio ali ovo u zadnjih nekoliko mjeseci je uistinu sporo.


kako se moze provjerit da je paket ušao u hr...dal tracking to pokazuje,ja sam naručio 4.3 a 12.3 je otišlo iz hong konga kako navodi tracking..ali to je to što mi pokaze od informacija čak i danas....Uglavnom sve se svodi na..ko zna kada ce to doć...


Djadjo

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #163
BH postama je online pracenje posiljaka jos uvijek strano... ( "Stranica u izradi..."). :(
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #164
ne mogu ne pohvaliti japance ....

nocas sam uzimao baterije oko 23......
danas ujutro u 7 mi dolaze mailovi za 5 narudžbi...

spakirano i poslano i broj za pracenje.....
ne vjerojatno .....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe