Skip to main content

Topic: Sky Fighter (Read 21979 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sky Fighter

Reply #15
Skoro pa gotov ;)





















Za razliku od originala ja sam servoe pomaknuo skroz nazad ( imam prekratke šipkice HI )

Odg: Sky Fighter

Reply #16
i kada će maiden

Odg: Sky Fighter

Reply #17
Vjeruj mi i ja više nemrem izdržati, ova pila bi trebala po brzini biti Flash cca 150-160 km/h s tim da imam motor koji može i više
( trenutno je na Zagiju )

BTW zahvaljujem na čestitki ( ja sam antitalent za SMSove )

Pozz

Odg: Sky Fighter

Reply #18
pozdrav ja sam letio model od rclije i leti stvarno super brzo i precizno naopačke nema padanja ni uspinjanja kako ga ostaviš bez komandi tako leti model je stvarno izvrstan ,hvala rcliji sto mi je dao da isprobam tako brz model
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm


Odg: Sky Fighter

Reply #20
kada ti dosadi pusher kombinacija onda pređi malo na deltu s plinom  :)
 
Pulspipe Jet#
 
 
zvuči kao v-1 i povuče do 400-500 km/h
 
lp
 
Toni


Odg: Sky Fighter

Reply #22
328 km/h onaj prdec

Hmmm, kad bi to počeli raditi HRZ nam uopće nebi terbao HI.
Sky Fighter je takoreči gotov, sad probni let pa daljnje šminkanje ( ako preživi )  :D

Slike slijede


Odg: Sky Fighter

Reply #24
plavi to izgleda mračno vjerujem da će tako i letjeti...morat ćemo ja ti i kolega iz H&S-a bacit jedan dog fight na nebu iznad dubrave .... bit će gusto.... ;)
 
lp
 
toni


Odg: Sky Fighter

Reply #26
pusti slikovnice, nego nam kazi:
koliko ima potiska
koji prop
koliko g/dm2
koliko g krila izdrzavaju
hoces meni jednog napravit?

Odg: Sky Fighter

Reply #27
pusti slikovnice, nego nam kazi:
koliko ima potiska
koji prop
koliko g/dm2
koliko g krila izdrzavaju
hoces meni jednog napravit?


Evo neću više stavljat slikice do pokusnog leta ....  :)

Danas sam baš kontaktirao Francka koji je napravio prototip Sky Fightera i razvezli smo o razlikama između naših modela.
Naimenjegov je od EPP-a a moj od deprona i samim tim sam koristio manjematerijala za armiranje što je rezultiralo cca 100g manje na mom modelu.
Dakle ovako ( Franckov je cca 650g i sa 3S 2200 mAh 30C juri 157 km/h )

Moj model:

1. Težina modela 550g ( to sam postigao koristeći specijalne materijale i ljepila koje su ameri već zaboravili )
2. Motor frizirani 2212/6, 2200 kv, 340W ( specijalni ležajevi podmazani sa spec. masti koju smo proizveli nakon kolinja )
3. Prop 6x4 APC
4. Statični potisak 840g
5. 34,8g/dm2
6. Model je proračunat za sile do 68 g-force
7. Brzina bi prema proračunu trebala biti 189 km/h a ubrzanje 0-189 km/h za 2,75s

Cijelimodel i setup su tako precizno i pedantno napravljeni i proračunati daće mi i Toni sa Mirageom moći samo gledati u push prop.

Na ovo zadnje pitanje nemogu odgovoriti jer za to nisam ovlašten  ( morat češ pitati šeficu ) nije da ja nebi  :D


Pozz

Odg: Sky Fighter

Reply #28
gledajuci setap i tezinu ima jos dosta prostora za povecanje brzine na ustrp potiska kojega ima i previse.